Pozycja: Pomocnik

Jakub Kociela

Utalentowany 16-latek trafił do naszego klubu na zasadzie rocznego wypożyczenia ze Stomilu Olsztyn. Jakub Kociela swoją przygodę z piłką rozpoczynał we Wkrze Działdowo, skąd następnie przeszedł do KS Białe Orły. W 2021 roku trafił do Stomilu Olsztyn, w którego barwach grał m.in. w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17. Teraz wraca do Działdowa. W drużynie MKS-u trenuje od początku przygotowań do nowego sezonu. W naszych barwach rozegrał szereg sparingów i strzelił dwie bramki (w meczu ze Startem Działdowo oraz z Radomniakiem Radomno). Jest lewonożny. Trener Piotr Figurski wystawia go zarówno w linii pomocy, jak i w ataku.

Przemek Kordalski

Transfer definitywny z Welu Lidzbark. 18-letni młody pomocnik reprezentował barwy naszego klubu w rundzie wiosennej jako zawodnik wypożyczony.

Przemek Kalisz

20-letni pomocnik grał u nas rundę wiosenną na zasadzie wypożyczenia z Welu Lidzbark. Teraz przechodzi do MKS-u w ramach transferu.