Zapowiedź Avista Łążyn - MKS Działdowo

Wracamy do gry!

Już w najbliższą sobotę (25.03.2023) MKS powróci na A-klasowe boiska. W ramach 14. kolejki nasi piłkarze wyjadą do Łążyna, gdzie zmierzą się z tamtejszą Avistą.

Drużyna LZS Avista Łążyn po rundzie jesiennej plasuje się na 8. pozycji w tabeli. Do tej pory zdobyła 16 punktów (4 zwycięstwa, 4 remisy i 5 porażek), strzelając 29 i tracąc 38 bramek.

Drużyna MKS Działdowo do rozgrywek wiosennych przystępuje z pozycji lidera. W 13 meczach zanotowaliśmy 11 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę, co dało zdobycz 34 punktów. Zdobyliśmy 58 bramek, tracąc 14.

Będzie to 8. spotkanie tych drużyn w historii. Dotychczas MKS wygrał wszystkie, uzyskując imponujący bilans bramkowy 32 – 2. Warty przypomnienia jest wynik spotkania inaugurującego obecny sezon. Na działdowskim stadionie nasi piłkarze nie byli gościnni i rozgromili Avistę 10-0.

Mecz rozpocznie się o godzinie 15.30 na boisku sportowym w Łążynie.