MKS Działdowo vs GKS Polonia Iłowo

⚽️ Krystian Jędraszek, Adrian Bąbalicki

➡️ Wyjściowy skład MKS-u: Krystowczyk, Zajdziński, Banaś, Kalisz P., Jackowski, Szczepański, Kłosowski, Graszek, Kordalski, Brzeziński, Jędraszek.

➡️ Zagrali także: Szostek, Bąbalicki, Kalisz D., Malulu oraz dwóch zawodników testowanych.

MKS Działdowo vs GLKS Wieczfnianka Wieczfnia

⚽ zawodnik testowany, Przemek Kordalski oraz Franek Brzeziński.

➡️ Wyjściowy skład MKS-u: zawodnik testowany 1, Jackowski, Kalisz P., Leśniewski, Banaś, Kordalski, zawodnik testowany 2, Brzeziński, Szczepański, zawodnik testowany 3, Szostek.
➡️ Zagrali także: Krystowczyk, Zakrocki, Zajdziński (powrót po kontuzji 💪), Malulu, Bąbalicki oraz Grądzki.

MKS Działdowo vs MKS Wkra Żuromin

MKS Działdowo vs GKS Polonia Iłowo

GKS Polonia Iłowo po rundzie jesiennej zajmuje 11. miejsce w forBET IV lidze.
MKS Działdowo jest liderem grupy 4. warmińsko-mazurskiej A klasy.

Mecz rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mławie.

O komentarz odnośnie meczu poprosiliśmy trenera Piotra Figurskiego:

Nikt nie lubi przegrywać i porażka w spotkaniu sparingowym też boli, ale nie przykładamy większej wagi do wyniku. Cztery bramki straciliśmy po błędach indywidualnych. Nie zagraliśmy w tym spotkaniu swoim optymalnym składem, bo kilku zawodników nie mogło w nim wystąpić i było to odczuwalne. Był to pierwszy mecz po dłuższej przerwie, a dla niektórych zawodników pierwszy kontakt z drużyną. Sparing ma to do siebie, że można sprawdzić większość zawodników. Każdy otrzymał swoje minuty w tym meczu, aby pokazać jaką wartość do drużyny będzie wnosił. Dzisiaj mieli okazję zagrać juniorzy którzy dołączyli do drużyny, a mierzyliśmy się z solidnym przeciwnikiem, z doświadczonymi zawodnikami w składzie. Pomimo niekorzystnego wyniku mamy sporo wniosków z tego sparingu.