1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. MKS Działdowo - GKD Ossa Biskupiec.

1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Już w najbliższą środę (6.09) na działdowskim stadionie rozegrana zostanie 2. runda Wojewódzkiego Pucharu Polski. MKS Działdowo podejmować będzie GKS Ossę Biskupiec Pomorski.

Ossa to nasz ligowy rywal z Klasy Okręgowej. Aktualnie zajmuje wysokie, 2. miejsce w tabeli. W miniony weekend drużyna z Biskupca odniosła wyjazdowe zwycięstwo. W Turznicy pokonała LKS Płomień 3-1.

Zawodnicy MKS-u mają za sobą wyjazd do Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie po zaciętym meczu ulegli tamtejszemu KS Drwęca 1-2. Po ostatniej kolejce spotkań zajmujemy 9. miejsce w lidze.

Dotychczas obydwa zespoły mierzyły się 3-krotnie, w rozgrywkach A klasy, dwukrotnie wygrywała Ossa, a raz MKS. Bilans bramkowy w tych starciach to 8-4 dla drużyny z Biskupca.

Czy ligowa dyspozycja przełoży się na mecz pucharowy? Przekonamy się już w środę, początek spotkania o godzinie 16.30. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie!