MKS Działdowo - OKS Sokół Ostróda (14.11.23). Ostatni mecz w rundzie.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej.

W niedzielę (12.11.) MKS Działdowo rozegra ostatnie spotkanie domowe w tym roku. Na zakończenie rundy nasi piłkarze zmierzą się z Sokołem Ostróda.

OKS Sokół Ostróda to aktualnie 3. drużyna Klasy Okręgowej. Ma na swoim koncie 32 punty. Z 14 rozegranych meczów Sokół wygrał 10, 2 zremisował i 2 przegrał, strzelając 39 i tracąc 17 bramek. W ostatniej kolejce powrócił na zwycięską ścieżkę (po 3 spotkaniach bez zwycięstwa), wygrywając w Ostródzie z Czarnymi Rudzienice 4-3.

Na zwycięską ścieżkę powrócił także MKS Działdowo, który odniósł bardzo cenne zwycięstwo w Zwierzewie. Po bramce w 90. minucie Przemka Kordalskiego pokonaliśmy Kormorana 3-2. Punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwoliły nam na awans na 13. pozycję w tabeli. W sumie MKS uzbierał ich 12, odnosząc 4 zwycięstwa i 10 porażek. Bilans bramkowy naszej drużyny to 23-36.

Spotkanie MKS Działdowo – OKS Sokół Ostróda rozegrany zostanie na działdowskim stadionie, w niedzielę (12 listopada) o godziny 13.00. Serdecznie zapraszamy!

Wygrana w Zwierzewie.

Wygrana w Zwierzewie.

W sobotę (4.11.) piłkarze MKS-u rozegrali ostatnie wyjazdowe spotkanie w tej rundzie. Na boisku w Zwierzewie mierzyli się z miejscowym Kormoranem. Na ławce trenerskiej pierwszego zespołu zadebiutował w tym meczu Jerzy Szmit.

MKS rozpoczął w składzie:

Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo (4.11.23). Wygrana w Zwierzewie.
Rezerwowi: Krystowczyk, Konic, Bąbalicki, Breski, Szczepański, Lemański, Graszek.

[Relacja]:

Kormoran Zwierzewo
2
-
3
(0
-
0)
MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
42'
Dawid Sokołowski
45'
(+1) Koniec I połowy
46'
Początek II połowy
47'
Łukasz Kalwiński
52'
Szymon Banaś
52'
Adrian Bąbalicki
57'
Rafał Farasiewicz
60'
Damian Kalisz
62'
Paweł Snieżawski
65'
Adrian Bąbalicki
69'
Adrian Gęstwicki
69'
Damian Kalisz
75'
Łukasz Szymański
75'
Krystian Szczepański
78'
Krystian Szczepański
90'
PRZEMEK KORDALSKI !
90'
(+2) Przemek Kalisz
90'
(+3) Przemek Kalisz
90'
(+3) Kuba Lemański
90'
(+4) Kuba Lemański
90'
(+5) KONIEC

Podsumowanie:

Nasi piłkarze pokazali w tym meczu charakter. Pomimo niekorzystnego rezultatu (do 60′ 0-2 dla Zwierzewa) walczyli do końca spotkania i w samej końcówce zdobyli zwycięskiego gola. Są to pierwsze punkty w tym sezonie zdobyte przez nasz zespół na wyjeździe. Trener Jerzy Szmit bardzo udanie debiutuje w roli trenera pierwszej drużyny. Brawo Panowie!

Zdjęcia z tego spotkania możecie zobaczyć na fanpage-u Portal Informacyjny Powiatu Ostródzkiego.

A już w niedzielę MKS rozegra ostatnie ligowe spotkanie w tym roku. Na działdowski stadion przyjedzie ostródzki Sokół, aspirujący do wygrania ligi.

Mecz MKS Działdowo – OKS Sokół Ostróda, 12 listopada 2023, godzina 13.00. Serdecznie zapraszamy na stadion!

Jerzy Szmit

Jerzy Szmit nowym trenerem.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego “Działdowo” informuje, że nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu został trener Jerzy Szmit.

Trener Jerzy Szmit pracuje w MKS-ie od lipca 2019 roku. Przez ten czas pracował z drużynami juniorów młodszych, juniorów starszych, a w ostatniej rundzie z rezerwami, występującymi w klasie B.

Życzymy powodzenia!

Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo (4.11.23)

Ostatni mecz wyjazdowy.

W najbliższą sobotę (4.11.) drużyna MKS-u rozegra ostatnie spotkanie wyjazdowe w rundzie jesiennej. Przed naszymi zawodnikami ogromnie ważny mecz w Zwierzewie.

GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli Klasy Okręgowej. W 13 spotkaniach Kormoran zdobył 7 punktów, odnosząc 2 zwycięstwa, 1 remis i ponosząc 7 porażek. Bilans bramkowy Zwierzewian to 13-28. Przed tygodniem Kormoran uległ na wyjeździe Unii Susz 0-3.

MKS plasuje się w tabeli zaledwie jedno oczko wyżej. Z dorobkiem 9 punktów zajmujemy dopiero 14. miejsce, z 3 wygranymi i 10 porażkami na koncie. Jak dotąd strzeliliśmy 20 a straciliśmy 34 bramki. W poprzedniej kolejce doznaliśmy bolesnej porażki w Rudzienicach, ulegając Czarnym aż 1-7.

Mecz Kormoran Zwierzewo – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę, 4 listopada na boisku gminnym w Zwierzewie, początek spotkania o godzinie 13.00.

Herb MKS Działdowo na białym tle

Oświadczenie zarządu.

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego “Działdowo” informuje, że podczas poniedziałkowego posiedzenia podjęto decyzję o odsunięciu Piotra Figurskiego z funkcji trenera pierwszego zespołu.

Zarząd dziękuje trenerowi Piotrowi Figurskiemu za jego zaangażowanie i pracę, którą włożył w prowadzenie pierwszego zespołu MKS-u Działdowo przez blisko 4 lata.

Doceniając zaangażowanie trenera Figurskiego w rozwój Klubu oraz piłki nożnej w Działdowie, Zarząd wyraził chęć dalszej współpracy na innych płaszczyznach życia sportowego Klubu.

Derby nasze!

Wysoka porażka w Rudzienicach.

W niedzielę (29.10) MKS Działdowo rozegrał wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Rudzienice. Było to 13. spotkanie naszej drużyny w Klasie Okręgowej.

MKS rozpoczął w składzie:

Czarni Rudzienice - MKS Działdowo (29.10.23). Wysoka porażka w Rudzienicach.
Rezerwowi: Morka, Banaś, Graszek, Wieczorek, Szczepański, Kociela, Lemański.

[Relacja]:

Czarni Rudzienice
7
-
1
(0
-
0)
MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
4'
Marcin Karczewski
10'
Marcin Karczewski po raz drugi
19'
Sebastian Kłosowski
29'
Tomek Grądzki
32'
Adam Kołakowski
45'
Tomasz Rakowski
45'
Kacper Jackowski (kontuzja)
45'
Szymon Banaś
45'
(+2) Przerwa
46'
Początek II połowy
57'
Marcin Karczewski po raz trzeci
61'
Marcin Karczewski po raz czwarty
65'
Tomek Grądzki , będziemy grali w 10
68'
Marcin Karczewski po raz piąty
69'
Przemek Leśniewski
69'
Kuba Lemański
69'
Robert Malulu
69'
Mateusz Wieczorek
77'
Krystian Wrześniak
77'
Przemek Kordalski
77'
Paweł Graszek
77'
Damian Kalisz
77'
Krystian Szczepański
78'
Krystian Wrześniak
80'
Przemek Kalisz
84'
Franek Brzeziński
84'
Jakub Kociela
90'
Damian Czarnowski
90'
Koniec spotkania

Podsumowanie:

Na wyjeździe w Rudzienicach doznajemy sromotnej porażki 1-7. Drużyna Czarnych pokazała w tym spotkaniu więcej zaangażowania i woli walki i zasłużenie wygrała to spotkanie. My, z 9 punktami, pozostajemy na 14. pozycji w tabeli.

Do końca rundy pozostały 2 mecze do rozegrania. W najbliższą sobotę (4.11) ponownie zagramy na wyjeździe, tym razem w Zwierzewie z drużyną Kormorana.

MKS II DZIAŁDOWO - ADP Działdowo (27.08)

Porażka rezerw z liderem.

W sobotę (28.10) drużyna naszych rezerw rozegrała ostatnie spotkanie rundy jesiennej obecnego sezonu. W Komorowie podopieczni Jerzego Szmita mierzyli się z liderem grupy 3 Klasy B – Orzycem Janowo.

MKS II rozpoczął w składzie:

Orzyc Janowo - MKS II Działdowo (28.10.23)
Rezerwowi: Morka, Lemański, Gawenda, Wieczorek, Rutecki, Żurawski, Dąbkowski.

[Relacja]:

Orzyc Janowo
6
-
1
(0
-
0)
MKS II DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
7'
Dominik Sieński
8'
Paweł Graszek
28'
Kacper Lejk
30'
Bartłomiej Kwiatkowski
36'
Kacper Lejk
41'
Mateusz Bączkiewicz
45'
(+1) Przerwa
46'
Kacper Lemański (w przerwie)
46'
Sergiusz Morka
46'
Marcel Czarnomski (w przerwie)
46'
Jakub Dąbkowski
46'
Paweł Graszek (w przerwie)
46'
Kuba Lemański
46'
Jakub Suwiński (w przerwie)
46'
Wiktor Żurawski
46'
Jakub Kociela (w przerwie)
46'
Mateusz Wieczorek
46'
Krystian Szczepański (w przerwie)
46'
Szymon Gawenda
46'
Początek II połowy
47'
Bartłomiej Kwiatkowski
59'
Kacper Kliniewski
66'
Wiktor Żurawski
66'
Seweryn Rutecki
68'
Kacper Lejk
76'
Jarosław Kołacz
85'
Kacper Marczak
90'
(+1) Piotr Ziółkowski
90'
(+1) Koniec spotkania

MKS II Działdowo wysoko uległ Orzycowi Janowo 1-6. Pomimo dobrego początku spotkania, to gospodarze z czasem narzucili nam swój styl gry i strzelili 6 bramek. Z Komorowa wracamy bez punktów.

Nasze rezerwy zakończyły tym meczem rozgrywki w rundzie jesiennej. Na półmetku obecnego sezonu zajmujemy 4. miejsce w grupie 3. Klasy B. W 11 rozegranych kolejkach MKS II odniósł 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Jak dotąd strzeliliśmy 30, a straciliśmy 13 bramek.

Wysoka porażka rezerw. Tabela grupy 3. B Klasy (2023/24).

Początek rundy wiosennej w B klasie planowany jest na pierwszy weekend kwietnia 2024 roku.

rozkład jazdy (28-29.10.23)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend.

W ostatni weekend października nasze obydwie drużyny rozegrają mecze wyjazdowe. W Rudzienicach pierwszy zespół czeka mecz o ‘6’ punktów, rezerwy zmierzą się z liderem z Janowa.

MKS:

Podopieczni Piotra Figurskiego nie mają za sobą najlepszej passy. Nasza pierwsza drużyna ma na swoim koncie serię 4 przegranych meczów. Przed najbliższą kolejką zajmujemy 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Przed tygodniem ulegliśmy na własnym boisku Huraganowi Morąg 0-1.

Drużyna Czarnych Rudzienice jest sklasyfikowana o 2 pozycje wyżej. Nad MKS-em ma 3 punkty przewagi, zatem ewentualna wygrana Działdowian pozwoli na przeskoczenie rywala w tabeli. Zespół z Rudzienic ma za sobą bardzo ważną wygraną, w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonała Kormorana Zwierzewo 2-0.

Będzie to 4. ligowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Dotychczas, jeszcze w rozgrywkach A klasy, 3-krotnie lepsza była drużyna Czarnych.

Spotkanie LZS Czarni Rudzienice – MKS Działdowo rozegrane zostanie w niedzielę, 29 października o godzinie 13.00 na boisku gminnym w Rudzienicach.

MKS II:

Drużyna rezerw natomiast rozegra swój mecz w Komorowie, gdzie mierzyć się będzie z aktualnym liderem grupy – GLKS Orzyc Janowo. Będzie to ostatnie ligowe spotkanie naszego drugiego zespołu w rundzie jesiennej. Jak dotąd podopieczni Jerzego Szmita zajmują wysokie 3. miejsce, ze stratą 5 punktów do sobotniego rywala. Przed tygodniem MKS II wygrał w Działdowie z rezerwami Gwardii Szczytno 2-1.

Orzyc Janowo przegrał dotychczas tylko jedno spotkanie i to w Działdowie z drużyną ADP. W 9 pozostałych spotkaniach notował same zwycięstwa. W poprzedniej kolejce rozgromił rezerwy GKS Szczytno aż 7-0.

Mecz GLKS Orzyc Janowo – MKS II Działdowo odbędzie się w sobotę, 28 października na boisku gminnym w Komorowie, początek spotkania godzina 14.00.

MKS II DZIAŁDOWO - ADP Działdowo (27.08)

Rezerwy z kolejną wygraną.

W niedzielę (22.10) nasza druga drużyna podejmowała rezerwy Gwardii Szczytno. Mecz rozgrywany był w ramach 10. kolejki B klasy.

MKS II rozpoczął w składzie:

MKS II Działdowo - SKS Gwardia II Szczytno (22.10.22). Rezerwy z kolejną wygraną.
Rezerwowi: Lemański, Goździaszek, Czarnomski, Rososiński, Szempliński, Rutecki, Dąbkowski.

[Relacja]:

MKS II DZIAŁDOWO
2
-
1
(0
-
0)
Gwardia II Szczytno
1'
Początek I połowy
45'
Koniec I połowy
46'
Początek II połowy
53'
Michał Świątek
53'
Kuba Rososiński
53'
Wiktor Żurawski
53'
Jakub Dąbkowski
57'
Jakub Kotula
59'
Kuba Lemański
61'
Danił Romanov
63'
Karol Breski
63'
Dawid Goździaszek
66'
Krystian Szczepański
69'
Igor Nurkowski
71'
Kuba Rososiński
75'
Krystian Szczepański
75'
Marcel Czarnomski
84'
Kuba Lemański
84'
Seweryn Rutecki
90'
(+4) Koniec spotkania

MKS II Działdowo pokonał na własnym boisku SKS Gwardię II Szczytno 2-1 i tym samym zanotował 7. wygraną w sezonie. Był to ostatni mecz naszych rezerw na działdowskim stadionie w tej rundzie. Z dorobkiem 22 punktów zajmujemy 3. pozycję w tabeli:

A już w najbliższą sobotę (28.10) podopieczni Jerzego Szmita rozegrają ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Na boisku gminnym w Komorowie zmierzą się z aktualnym liderem GLKS Orzyc Janowo. Początek spotkania o godzinie 13.00.

MKS Działdowo _ KS Unia Susz (9.09)

Pechowa porażka z Huraganem.

W minioną sobotę (21.10) piłkarze MKS-u rozegrali spotkanie 12. kolejki Klasy Okręgowej. Na działdowskim stadionie podejmowali drużynę Huraganu Morąg.

MKS rozpoczął w składzie:

MKS Działdowo - MKS Huragan Morąg (21.10.23). Pechowa porażka z Huraganem.
Rezerwowi: Krystowczyk, Banaś, Kociela, Bąbalicki, Pieckowski O., Kalisz D., Lemański.

[Relacja]:

MKS DZIAŁDOWO
0
-
1
(0
-
0)
Huragan Morąg
1'
Początek I połowy
5'
Przemek Leśniewski
32'
Adrian Bąbalicki (z ławki rezerwowych)
45'
(+1) Przerwa
46'
Przemek Leśniewski (w przerwie)
46'
Adrian Bąbalicki
46'
Tomek Grądzki (w przerwie)
46'
Damian Kalisz
46'
Kacper Szostek (w przerwie)
46'
Szymon Banaś
46'
Początek II połowy
75'
Kacper Jackowski
75'
Oskar Pieckowski
84'
Szymon Banaś fauluje w polu karnym
85'
Julek Pieckowski broni rzut karny!
87'
Przemek Kalisz
87'
Kuba Szymanowski
88'
Piotr Zaleski
90'
(+3) Dariusz Boczko
90'
(+3) Przemek Kordalski
90'
(+3) Kuba Lemański
90'
(+6) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Niestety minimalnie przegrywamy to spotkanie po bramce samobójczej na początku spotkania. Jest to 9. porażka w tym sezonie. Nadchodzący tydzień spędzimy na 14. miejscu ligowej tabeli.

Za tydzień, w niedzielę (29.10) w Rudzienicach, podopiecznych Piotra Figurskiego czeka niezwykle ważne spotkanie. O godzinie 13.00 rozegrają tam mecz z zespołem Czarnych.

Rozkład jazdy (21-22.10.23)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend obydwie nasze drużyny będzie można zobaczyć na działdowskim stadionie. Pierwsza drużyna podejmować będzie Huragan, druga rezerwy Gwardii.

MKS

Podopieczni Piotra Figurskiego zmierzą się z zajmującym 6. miejsce Huraganem Morąg. Morążanie mają za sobą dwie pokaźne wygrane z rzędu (przed tygodniem z Czarnymi Rudzienice 5-0, przed dwoma z Kormoranem Zwierzewo 6-1). Nasz sobotni rywal zgromadził do tej pory 18 punktów (5 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki)

Za naszą drużyną z kolei 3 porażki z rzędu (w tym przed tygodniem w Pasłęku 1-5). 9 punktów na koncie (3 zwycięstwa, 8 porażek) pozwala na 13. lokatę w tabeli. Czas na przełamanie.

Spotkanie MKS Działdowo – MKS Huragan Morąg już w najbliższą sobotę (21.10) o godzinie 15.00. Zapraszamy serdecznie na działdowski stadion.

MKS II

Rezerwy MKS-u podejmować będą rezerwy Gwardii Szczytno. Druga drużyna Gwardii zajmuje aktualnie 10. miejsce w 3. grupie B klasy. W 9 kolejkach 3-krotnie triumfowała i 6-krotnie doznawała porażki (bilans bramkowym 16-27). Przed tygodniem, w derbach Szczytna, zwyciężyła rezerwy GKS-u 1-0.

Podopieczni trenera Szmita mają za sobą z kolei wyjazdowe zwycięstwo z Leśnikiem Nowe Ramuki. Na boisku w Nowej Wsi MKS II zwyciężył 2-0. Była to 6. wygrana naszych rezerw w tym sezonie. Dokładając 1 remis i 2 porażki zdobyliśmy 19 punktów, co jest 3. dorobkiem w lidze (bilans bramkowy 27-6).

Na mecz MKS II Działdowo – SKS Gwarsia II Szczytno zapraszamy w niedzielę (22.10) na działdowski stadion. Początek spotkania o godzinie 13.00.

MKS II DZIAŁDOWO - ADP Działdowo (27.08)

Kolejna wygrana rezerw.

W sobotę (14.10) podopieczni Jerzego Szmita rozegrali mecz 9. kolejki klasy B. Nasze rezerwy udały się do Nowej Wsi, gdzie rywalizowały z drużyną KS Leśnik Nowe Ramuki.

MKS ii rozpoczął w składzie:

Leśnik Nowe Ramuki - MKS II Działdowo (skład)
Rezerwowi: Morka, Rutecki, Dąbkowski.

[RELACJA]:

Leśnik Nowe Ramuki
0
-
2
(0
-
0)
MKS II DZAIŁDOWO
1'
Początek I połowy
2'
Mateusz Wieczorek
10'
Krystian Szczepański
26'
Michał Świątek
45'
Koniec I połowy
46'
Początek II połowy
66'
Krystian Szczepański
69'
Jakub Dąbkowski
70'
Paweł Graszek
90'
(+2) Koniec spotkania

Drużyna MKS II wygrywa swoje kolejne spotkanie, tym razem na wyjeździe. Pokonujemy drużynę Leśnika Nowe Ramuki 2-0. Jest to już 6. wygrana podopiecznych Jerzego Szmita w tym sezonie. Z dorobkiem 19 punktów spędzimy nadchodzący tydzień na 3. miejscu w tabeli.

W najbliższą niedzielę (22.10) rezerwy MKSu rozegrają mecz na działdowskim stadionie. O godzinie 13.00 rozpocznie się spotkanie z rezerwami Gwardii Szczytno. Serdecznie zapraszamy!

Polonia Pasłęk - MKS Działdowo (14.10) - live

Polonia Pasłęk – MKS Działdowo

Stadion Miejski w Pasłęku

MKS rozpoczął w składzie:

KS Polonia Pasłęk - MKS Działdowo (14.10.23)
Rezerwowi: Krystowczyk, Malulu, Konic, Kociela, Gawenda.

[Relacja]:

Polonia Pasłęk
5
-
1
(0
-
0)
MKS DZIAŁDOWO
1'
ZACZYNAMY
2'
Kontra Polonii
4'
Szymon Banaś
23'
Akcja Szymana na skrzydle, strzał Tomka Grądzkiego obroniony
24'
Znowu kontra gospodarzy
29'
Sebastian Klosowski piękne przyjęcie i precyzyjny strzał
32'
Rzut rożny i strzał z 5 metra
35'
Zawodnik nr 17
45'
(+1) Wrzutka w pole karne i strzał głową
45'
(+2) PRZERWA
46'
Szymon Banaś (w przerwie)
46'
Szymon Gawenda
46'
2. POŁOWA
57'
Tomek Grądzki
57'
Paweł Rutyna
57'
Robert Malulu
72'
Kolejna bramka dla Polonii
78'
Łukasz Szymański
78'
Łukasz Konic
82'
Zawodnik nr 11
82'
Trener Piotr Figurski
85'
Kacper Jackowski
85'
Jakub Kociela
90'
KONIEC
Rozkład jazdy (14-15.10)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W nadchodzącą sobotę nasze drużyny rozegrają swoje mecze na wyjeździe.

MKS

Pierwszą drużynę czeka trudny wyjazd do Pasłęka, gdzie w sobotę (14.10) rozegra swoje spotkanie w Klasie Okręgowej z Polonią Pasłęk. Polonia to aktualnie 4. drużyna w naszej grupie. W 10 rozegranych meczach zgromadziła 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki), na swoim koncie ma 32 zdobyte i 16 straconych bramek. Przed tygodniem dość niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Czarnymi Rudzienice 1-1.

Podopieczni trenera Piotra Figurskiego nadal nie zdobyła wyjazdowego punktu. Z 3 zwycięstwami i 7 porażkami zajmujemy 13. pozycję w tabeli. Dotychczas strzeliliśmy 18 i straciliśmy 21 bramek. W ostatniej kolejce przed własną publicznością nieznacznie ulegliśmy Ossie Biskupiec 1-2.

Z Polonią Pasłęk mierzyliśmy się dotychczas jednokrotnie. W ubiegłym sezonie, w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski, ulegliśmy na własnym stadionie 2-4. Bramki dla naszego zespołu strzelili Oskar Pieckowski i Adrian Bąbalicki. Jak będzie tym razem? Początek spotkania o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Pasłęku.

MKS II

Nasza druga drużyna wyjedzie do Nowej Wsi, gdzie rozegra swoje spotkanie z Leśnikiem Nowe Ramuki. Drużyna z Nowych Ramuk zajmuje 5. miejsce w B-klasowej tabeli. Na swoim koncie ma 14 punktów (4 wygrane, 2 remisy i 2 porażki) i bilans bramkowy 23-7.

Podopieczni Jerzego Szmita zgromadzili do tej pory o 2 punkty więcej od sobotniego rywala. Dzięki 5 zwycięstwom, 1 remisowi i 2 porażkom zajmujemy aktualnie 3. miejsce w naszej grupie. Jak dotąd strzeliliśmy 25, a straciliśmy tylko 6 bramek. W poprzedniej kolejce zremisowaliśmy pechowo w Działdowie z Welem Bratian 1-1.

Spotkanie to rozegrane zostanie 14 października (sobota) o godzinie 15.00.

Ossa minimalnie lepsza

Ossa minimalnie lepsza

W sobotę (7.10) MKS podejmował na działdowskim stadionie drużynę Ossy Biskupiec. Spotkanie to rozegrane zostało w ramach 10. kolejki Klasy Okręgowej.

MKS rozpoczął w składzie:

MKS Działdowo - GKS Ossa Biskupiec (7.10.23)
Rezerwowi: Krystowczyk, Graszek, Kordalski, Szymański, Konic, Lemański, Rutyna

[Relacja]:

MKS DZIAŁDOWO
1
-
2
(0
-
0)
GKS Ossa Biskupiec
1'
ZACZYNAMY
7'
Rafał Wiśniewski
11'
Piotr Zajdziński (kontuzja)
11'
Przemek Kordalski
32'
Przemek Kalisz
41'
Szymon Gawenda
45'
(+3) PRZERWA
46'
Szymon Gawenda (w przerwie)
46'
Łukasz Szymański
46'
2 POŁOWA
48'
Oskar Brzuszczak
53'
Paweł Ochtyra
59'
Krystian Jędraszek
69'
Łukasz Szymański asysta Franka Brzezinskiego
79'
Oskar Pieckowski
79'
Paweł Rutyna
83'
Łukasz Szymański
83'
Tomek Grądzki
83'
Łukasz Konic
90'
(+3) Przemek Kordalski
90'
(+3) Kuba Lemański
90'
(+4) Damian Kalisz
90'
(+4) Mateusz Nadrowski
90'
(+5) KONIEC

Podsumowanie:

Na własnym stadionie ulegamy Ossie Biskupiec 1-2. Ponownie musieliśmy gonić wynik lecz mimo ambitnej postawie naszych zawodników nie udało się tego zrobić. Dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami może być to, że na tle trzeciej drużyny w tabeli wyglądaliśmy bardzo dobrze i przy lepszej skuteczności mogliśmy ten mecz co najmniej zremisować. Walczymy dalej!

Już za tydzień czeka nas bardzo trudny wyjazd do Pasłęka, gdzie o pierwsze wyjazdowe punkty w sezonie powalczymy z tamtejszą Polonią.