MKS DZIAŁDOWO - Drwęca Nowe Miasto Lubawski (6.04.24)

20. kolejka Klasy Okręgowej

Już w najbliższą sobotę (6.04) kolejne zmagania MKS Działdowo w klasie okręgowej. Po serii 3 wyjazdowych spotkań wracamy na działdowski stadion. Naszym rywalem będzie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie to aktualnie 10. drużyna klasy okręgowej. Z 19 rozegranych dotychczas meczów wygrała 7, zremisowała 2 i przegrała 10. Pozwoliło to na uzyskanie 23 punktów oraz bilansu bramkowego 38-42. W Poprzedniej kolejce ekipa z Nowego Miasta zremisowała w Rudzienicach 2-2.

Za podopiecznymi Macieja Wiśniewskiego jest seria spotkań wyjazdowych. To ostatnie, z drużyną Wałszy Pieniężno, zakończyło się remisem 3-3. MKS zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, tracąc do Drwęcy 7 punktów. W 19 kolejkach zdobyliśmy 16 punktów, 5-krotnie zwyciężając, 1-krotnie remisując i aż 13-krotnie przegrywając.

W poprzedniej rundzie, w bezpośredniej rywalizacji obydwu drużyn, nieznacznie lepsza okazała się drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego. Po 2 golach Szymona Świniarskiego dla Drwęcy i 1 trafieniu Damiana Kalisza dla MKS-u przegraliśmy 1-2.

Zapraszamy wszystkich kibiców na działdowski stadion. Mecz rozpocznie się w sobotę (6 kwietnia) o godzinie 16.00.