MKS - wzmocnienia 2023/24

Już w sobotę startują rozgrywki klasy okręgowej. Czas zatem na przedstawienie zawodników, którzy dołączyli do nas przed sezonem 2023/2024.

Oskar Pieckowski ponownie w MKS-ie🔥

Oskar Pieckowski ponownie w MKSie!

Zaczynamy od wielkiego powrotu. Miło nam poinformować, że po półrocznej przerwie do naszej drużyny wrócił Oskar Pieckowski! 23-letni pomocnik od początku istnienia klubu był filarem zespołu i w ostatnich meczach sparingowych potwierdził, że nic się nie zmieniło 💪

Oskar, cieszymy się, że znowu jesteś z nami! 🔴⚪️⚫️💪

Juliusz Pieckowski ponownie w MKS-ie🔥

Juliusz Pieckowski ponownie w MKS-ie!

Jeden Pieckowski w drużynie to za mało? Proszę bardzo! Po półrocznej przerwie do drużyny wraca również drugi z braci – Juliusz. 20-latek wiele razy pokazywał już swoje umiejętności bramkarskie w barwach MKS-u. Po jego interwencjach ręce składały się same do oklasków. Podczas ostatniego meczu pucharowego zachował czyste konto, życzymy więc, żeby było ich w lidze jak najwięcej! 💪

Julo, cieszymy się, że znowu jesteś z nami! 🔴⚪️⚫️💪

Tomasz Grądzki na stałe w MKS-ie🔥

Tomasz Grądzki na stałe w MKS-ie!

Naszym zawodnikiem został Tomasz Grądzki. 28-letni pomocnik był do tej pory wypożyczony do naszej drużyny z Welu Lidzbark. Teraz przechodzi do nas na zasadzie transferu definitywnego.

Tomek, witamy na stałe w drużynie! 🔴⚪️⚫️💪

Kacper Szostek wraca z Elbląga🔥

Kacper Szostek wraca z Elbląga

Do drużyny seniorów dołączył Kacper Szostek. 17-letni zawodnik ofensywny wrócił do naszego klubu z wypożyczenia z Olimpii Elbląg, gdzie przez ostatni rok reprezentował drużyny młodzieżowe tego klubu.

Kacper, witamy ponownie w MKS-ie! 🔴⚪️⚫️💪

Przemysław Leśniewski w MKS-ie Działdowo! 🔥

Przemysław Leśniewski w MKS-ie Działdowo!

Miło nam poinformować, że zawodnikiem MKS-u został Przemysław Leśniewski. 31-letni obrońca ma za sobą wiele występów w IV lidze oraz klasie okręgowej. W poprzednich latach był zawodnikiem Delfina Rybno i właśnie z tego klubu przechodzi do nas na zasadach transferu definitywnego. W naszej drużynie wystąpił już w meczach sparingowych, a także w meczu pucharowym i pokazał, że bez wątpienia będzie pewnym punktem formacji obronnej.

Przemek, witamy w klubie! 🔴⚪️⚫️💪