3. kolejka B Klasy. MKS II Działdowo - KS Wicher Gwiździny

3. KOLEJKA B KLASY

W niedzielę (3.09) drużyna rezerw MKS Działdowo rozegra mecz 3. kolejki B klasy. Podopieczni Jerzego Szmita na działdowskim stadionie zmierzą się z drużyną KS Wicher Gwiździny.

Po dwóch kolejkach KS Wicher Gwiździny zajmuje 5. miejsce w tabeli. Na swoim koncie zgromadził 3 punkty, odnosząc 1 zwycięstwo (przed tygodniem, z rezerwami GKS Szczytno 4-0) i 1 porażkę (w Kurzętniku 0-2).

Rezerwy MKS-u w pierwszych dwóch kolejkach nie straciły jeszcze bramki. W kompletem punktów i bilansem bramkowym 13-0, zajmują 1. miejsce w B-klasowej tabeli. Nasi juniorzy pewnie pokonywali rezerwy Grunwaldu Gietrzwałd 8-0 oraz ADP Działdowo 5-0 (przed tygodniem).

Z zespołem z Gwiździn 4-krotnie rywalizowała nasza pierwsza drużyna. W sezonie 2018/2019, w rozgrywkach B klasy, pokonaliśmy Wicher dwukrotnie (na wyjeździe 3-1, u siebie 5-1). Podobnie było w sezonie 2020/2021 (A klasa), kiedy to na wyjeździe wygraliśmy 3-2, a u siebie 2-0.

Czy nasza druga drużyna podtrzyma zwycięską passę? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Początek spotkania na stadionie w Działdowie o godzinie 15.00.

Serdecznie zapraszamy na ten mecz!