4. kolejka Klasy Okręgowej

W sobotę (26.08) pierwsza drużyna MKS Działdowo rozegra kolejny mecz w klasie okręgowej. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie zespół KS Wałsza Pieniężno.

Drużyna Wałszy to kolejny beniaminek w okręgówce, z którym zmierzymy się w tym sezonie. W trzech dotychczas rozegranych kolejkach zgromadziła na swoim koncie 3 punty (1 zwycięstwo, 2 porażki). Przed tygodniem zespół z Pieniężna pokonał na własnym terenie Czarnych Rudzienice 3-2.

MKS ma za sobą dość niespodziewaną porażkę, w ostatniej kolejce ulegliśmy na działdowskim stadionie Tęczy Miłomłyn 0-2. Podobnie jak nasz najbliższy rywal mamy 3 punkty w swoim dorobku (zwycięstwo i 2 porażki). Aktualnie zajmujemy 11. miejsce w tabeli.

Podopieczni Piotra Figurskiego z pewnością będą chcieli poprawić swój dorobek i odnieść drugie zwycięstwo w sezonie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16.00.

Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion!