5. kolejka Klasy Okręgowej

Już w najbliższą sobotę (2.09) kolejne zmagania MKS Działdowo w klasie okręgowej. Podopieczni Piotra Figurskiego udadzą się do Nowego Miasta Lubawskiego, gdzie o punkty rywalizować będą z tamtejszym KS Drwęca.

Drużyna z Nowego Miasta Lubawskiego zajmuje aktualnie 5. miejsce w tabeli. Jak dotąd zgromadziła na swoim koncie 9 punktów (3 wygrane, 1 porażka). Przed tygodniem pokonała na wyjeździe zespół LZS Czarni Rudzienice 3-1.

MKS Działdowo plasuje się na 8. miejscu. Nasi piłkarze w 4 meczach zdobyli 6 punktów (2 wygrane i 2 porażki). W ostatniej kolejce, na własnym stadionie, wysoko wygraliśmy z KS Wałsza Pieniężno 5-2.

Jak dotąd, obydwie drużyny jeszcze nie rywalizowały ze sobą. Czy MKS zwycięży w lidze po raz pierwszy na wyjeździe? Mecz rozegrany zostanie na stadionie MOSiR w Nowym Mieście Lubawskim. Początek spotkania o godzinie 16.00.