Rozkład jazdy na weekend (20-22.09.24)

Rozkład jazdy na weekend

Prezentujemy plan gier MKS-u na nadchodzący weekend. W piątek i niedzielę gramy w Działdowie. W sobotę jedziemy do Radomna.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego rozegrają mecz na szczycie grupy 4. A klasy. Przeciwnikiem naszej pierwszej drużyny będzie Radomniak Radomno.

KS Radomniak Radomno do tej pory rozegrał 5. spotkań. Wszystkie kończyły się zwycięstwem podopiecznych Patryka Wodzickiego. Drużyna z Radomna zajmuje 2. miejsce w tabeli, ustępuje nam jedynie gorszym bilansem bramkowym (12-3). Przed tygodniem Radomniak wygrał w Kurzętniku z Zamkiem 1-0.

MKS kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Na koncie naszej drużyny 15 punktów i najlepszy bilans bramkowy w całej warmińsko-mazurskiej A klasie (24 strzelone, 2 stracone). W ostatniej kolejce wygraliśmy wyjazdowe spotkanie z Zamkiem Szymbark 2-1.

Mecz KS Radomniak Radomno – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę, 21 września, na boisku gminnym w Radomnie, pierwszy gwizdek o godz. 16.00.

MKS II

Nasza druga drużyna rozegra mecz na działdowskim stadionie. Przeciwnikiem podopiecznych Cezarego Kawczyńskiego będzie Torpeda Rożental. Drużyna z Rożentala rozegrała dotychczas 4 spotkania ligowe, notując 4 zwycięstwa. Przed tygodniem Torpeda wygrała na własnym boisku z Orłem Ulnowo 3-0.

MKS II ma o jedno spotkanie rozegrane mniej niż niedzielny rywal. Z 3 wygranymi zajmujemy 3. miejsce w tabeli B klasy. W ostatniej kolejce wysoko pokonaliśmy rezerwy Drwęcy Nowe Miasto Lubawski 8-3.

MKS II Działdowo – Torpeda Rożental rozpocznie się w niedzielę, 22 września, o godz. 13.00. Zapraszamy serdecznie na działdowski stadion!

Młodzik

W piątek, 20 września, na działdowskim stadionie rozegrane zostaną derby miasta w kategorii Młodzik młodszy. Podopieczni Dariusza Karskiego podejmować będą działdowską Wkrę. Początek spotkania o godz. 17.00.