MKS Działdowo vs LZS Czarni Rudzienice

MKS Działdowo

LZS Czarni Rudzienice

Podsumowanie

LZS Czarni Rudzienice  po rundzie jesiennej zajmują 8. miejsce w grupie 2. klasy okręgowej.

MKS Działdowo jest liderem grupy 4. warmińsko-mazurskiej A klasy.

Mecz rozegrany zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Iławie.

O komentarz dotyczący sobotniego meczu poprosiliśmy trenera Piotra Figurskiego:
Patrząc na sytuację pogodową, to dobrze, że w ogóle mogliśmy ten mecz rozegrać. Pomimo trudnych warunków, nasza jakość gry była bardzo dobra. To był dobry mecz pod względem intensywności, walki, zaangażowania oraz stworzonych sytuacji. W tym meczu zawodziła nas skuteczność. Nie strzeliliśmy żadnego gola, a powinniśmy kilka. Bramkę straciliśmy po kuriozalnej sytuacji, gdzie nasz bramkarz poślizgnął się i nie mógł interweniować. Pozytywnymi akcentami z tego sparingu są dobre występy dwóch młodych zawodników którzy debiutowali na poziomie seniorskim oraz obroniony rzut karny przez Krzyśka. Podziękowania należą się wszystkim zawodnikom, którzy byli do dyspozycji w tym meczu.

Miejsce spotkania

Iława
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego, 1, Henryka Sienkiewicza, Stare Miasto, Iława, powiat iławski, województwo warmińsko-mazurskie, 14-200, Polska