MKS II Działdowo - KS Wicher Gwiździny

Kolejna wygrana MKS II

W niedzielę (3.09) drużyna rezerw MKS Działdowo odniosła kolejne zwycięstwo w B klasie. Na działdowskim stadionie, podopieczni Jerzego Szmita podejmowali KS Wicher Gwiździny.

Nasza młodzieżowa drużyna wystąpiła w składzie:

Kolejna wygrana MKS II

Na ławce rezerwowych usiedli:

Morka (BR), Czarnomski (w 83′ za Suwińskiego), Szempliński, Kociela (w przerwie za Graszka), Gawenda (w przerwie za Rososińskiego), Świątek, Żurawki.

Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 45′ Paweł Graszek. Była to jego 3. bramka w rozgrywkach B klasy. Tym samym, nasi juniorzy odnieśli 3. zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Z kompletem punktów, bez straconej bramki zajmujemy 1. miejsce w tabeli.

Na tym meczu obecny był pan Darek Buczyński, który po raz kolejny uwiecznił wszystko na świetnych zdjęciach. Fotorelację znajdziecie na naszym facebookowym fanepage’u.