Nowy trener - Maciej Wiśniewski`

Nowy trener pierwszej drużyny!

Miło nam poinformować, że nowym trenerem pierwszej drużyny MKS Działdowo został Maciej Wiśniewski!

Maciej Wiśniewski to wieloletni bramkarz Mławianki Mława, który w biało-zielonych barwach rozegrał kilkaset spotkań, w tym wiele na drugim i trzecim poziomie rozgrywkowym. Przez jeden sezon występował również w Arce Gdynia. Maciej Wiśniewski posiada uprawnienia trenerskie UEFA A, co świadczy o jego wysokich kwalifikacjach i wiedzy. W ostatnim czasie był asystentem trenera Piotra Rzepki w Mławiance Mława, z którą to awansował do III ligi.

Maciej Wiśniewski to ambitny i zaangażowany szkoleniowiec, który z pewnością wniesie wiele pozytywnego do naszego zespołu. Serdecznie witamy nowego trenera i życzymy mu powodzenia! – mówi prezes MKS-u Patryk Piekarski.

W imieniu zarządu chciałbym jednocześnie podziękować trenerowi Jerzemu Szmitowi, który w ostatnim czasie prowadził pierwszy zespół. Niestety z powodów osobistych trener nie mógł dalej kontynuować pracy na tym stanowisku, jednak nadal zostaje z nami w drużynie rezerw – dodaje prezes.

Pierwsza drużyna MKS-u Działdowo, już pod opieką nowego trenera, rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej 9 stycznia. O szczegółach przygotowań poinformujemy po Nowym Roku.

Start a Conversation

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *