MKS Działdowo - OKS Sokół Ostróda (14.11.23). Ostatni mecz w rundzie.

Ostatni mecz w rundzie jesiennej

W niedzielę (12.11.) MKS Działdowo rozegra ostatnie spotkanie domowe w tym roku. Na zakończenie rundy nasi piłkarze zmierzą się z Sokołem Ostróda.

OKS Sokół Ostróda to aktualnie 3. drużyna Klasy Okręgowej. Ma na swoim koncie 32 punty. Z 14 rozegranych meczów Sokół wygrał 10, 2 zremisował i 2 przegrał, strzelając 39 i tracąc 17 bramek. W ostatniej kolejce powrócił na zwycięską ścieżkę (po 3 spotkaniach bez zwycięstwa), wygrywając w Ostródzie z Czarnymi Rudzienice 4-3.

Na zwycięską ścieżkę powrócił także MKS Działdowo, który odniósł bardzo cenne zwycięstwo w Zwierzewie. Po bramce w 90. minucie Przemka Kordalskiego pokonaliśmy Kormorana 3-2. Punkty zdobyte w tym spotkaniu pozwoliły nam na awans na 13. pozycję w tabeli. W sumie MKS uzbierał ich 12, odnosząc 4 zwycięstwa i 10 porażek. Bilans bramkowy naszej drużyny to 23-36.

Spotkanie MKS Działdowo – OKS Sokół Ostróda rozegrany zostanie na działdowskim stadionie, w niedzielę (12 listopada) o godziny 13.00. Serdecznie zapraszamy!