MKS Działdowo - Orzeł Ulnowo

Ostatni mecz w rundzie!

Już w najbliższą sobotę, 29 października o godzinie 14:30, MKS Działdowo zmierzy się z UKS Orłem Ulnowo. Mecz ten będzie ostatnim meczem rozegranym na działdowskim stadionie tej jesieni.

Drużyna Orła w 11 dotychczasowych kolejkach uzbierała 12 punktów (4 zwycięstwa, 7 porażek) i zajmuje 10. pozycję w ligowej tabeli. MKS z 16 punktami przewagi nad sobotnim rywalem lideruje A Klasie. 28 punktów zdobyliśmy odnosząc 9 zwycięstw, 1 remis i 1 porażkę.

Dla MKSu będzie to 6. spotkanie z ulnowskim Orłem. Dotychczas wygraliśmy wszystkie 5 rozegranych spotkań z imponującym bilansem bramkowym 19-4. Ostatni mecz na naszym stadionie wygraliśmy aż 6-0! Pamiętać jednak należy, że w ostatniej kolejce Orzeł Ulnowo sensacyjnie pokonał drużynę Orła Janowiec Kościelny 2-1.

Wszystko wskazuje na to, że sobotni mecz będzie niesamowicie ekscytujący. Nasi piłkarze będą chcieli utrzymać się na czele tabeli i obficie podziękować kibicom za całą rundę. TY także przyjdź na działdowski stadion dopingować naszą drużynę.

Serdecznie zapraszamy!