Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo (4.11.23)

Ostatni mecz wyjazdowy

W najbliższą sobotę (4.11.) drużyna MKS-u rozegra ostatnie spotkanie wyjazdowe w rundzie jesiennej. Przed naszymi zawodnikami ogromnie ważny mecz w Zwierzewie.

GLKS Szeląg Kormoran Zwierzewo zajmuje aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli Klasy Okręgowej. W 13 spotkaniach Kormoran zdobył 7 punktów, odnosząc 2 zwycięstwa, 1 remis i ponosząc 7 porażek. Bilans bramkowy Zwierzewian to 13-28. Przed tygodniem Kormoran uległ na wyjeździe Unii Susz 0-3.

MKS plasuje się w tabeli zaledwie jedno oczko wyżej. Z dorobkiem 9 punktów zajmujemy dopiero 14. miejsce, z 3 wygranymi i 10 porażkami na koncie. Jak dotąd strzeliliśmy 20 a straciliśmy 34 bramki. W poprzedniej kolejce doznaliśmy bolesnej porażki w Rudzienicach, ulegając Czarnym aż 1-7.

Mecz Kormoran Zwierzewo – MKS Działdowo rozegrany zostanie w sobotę, 4 listopada na boisku gminnym w Zwierzewie, początek spotkania o godzinie 13.00.