Piąty mecz sparingowy. MKS Działdowo - Polonia Iłowo (2.03.2024)

Piąty mecz sparingowy

W sobotę (2.03) seniorzy MKS-u rozegrają ostatni mecz kontrolny. Na zakończenie okresu przygotowawczego zmierzą się z IV-ligową Polonią Iłowo.

GKS Polonia Iłowo to aktualnie 15. drużyna forBET IV Ligi. W 15 rozegranych jesienią spotkaniach zdobyła zaledwie 7 punktów (2 zwycięstwa, 1 remis, 12 porażek). Zimą Polania pozyskała Marcina Tomczaka, dobrze znanego działdowskim kibicom z gry w Starcie. Cycek na pewno pomoże drużynie z Iłowa w walce o utrzymanie.

Mecz rozegrany zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mławie, planowany początek – godzina 12.00.

Będzie to ostatnie spotkanie sparingowe MKS-u przed wznowieniem rozgrywek Klasy Okręgowej. Już 9 marca rozpoczynamy rundę wiosenną, na działdowskim stadionie podejmować będziemy MKS Start Nidzica. Już wkrótce opublikujemy pełny terminarz na zbliżającą się rundę!