Piłkarska Wielka Sobota! MKS Działdowo - GKS Vel Dąbrówno (8.04.2023, godz. 16.00)

Piłkarska Wielka Sobota!

Już w najbliższą, Wielką Sobotę, A-klasowa wiosna zawita na stadion w Działdowie. 8. kwietnia 2023 roku, o godzinie 16.00. na murawę przy ulicy Robotniczej wybiegną zawodnicy MKS Działdowo oraz GKS Vel Dąbrówno.

Drużyna Vel-u zajmuje 12 miejsce w tabeli. W 15 dotychczas rozegranych meczach wygrała 4 razy, zremisowała 1 raz i poniosła aż 10 porażek. Na swoim koncie ma 20 strzelonych bramek i 53 stracone (najwięcej w lidze). W ostatniej kolejce, na własnym boisku wysoko przegrała z Orłem Janowiec Kościelny 0-7.

Piłkarze MKS-u niezmiennie zajmują pierwszą pozycję w A-klasowej tabeli. Jednak po ostatnim remisie w Kazanicach, nasza przewaga nad Janowcem Kościelnym ponownie stopniała do 3 punktów.

Historia spotkań pomiędzy MKS Działdowo i GKS Vel Dąbrówno nie jest zbyt okazała. Dotychczas spotkaliśmy się 2-krotnie na boisku w Dąbrównie. Na początku zeszłego sezonu przegraliśmy w Wojewódzkim Pucharze Polski 0-1. W obecnym zaś, w srogim upale, wygraliśmy 6-2.

Zapraszamy wszystkich serdecznie na działdowski stadion. Nasi piłkarze z pewnością postarają się, żeby umilić nam świętowanie!