Osa Ząbrowo - MKS Działdowo

Po 3 punkty do Ząbrowa!

Już w sobotę, 22 października 2022, nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie w A Klasie. Tym razem czeka ich podróż do Ząbrowa, gdzie na stadionie Osy Ząbrowo rozegrany zostanie mecz w ramach 11. kolejki.

Będzie to dopiero 3. mecz pomiędzy MKS Działdowo a LZS Osa Ząbrowo. W poprzednim sezonie na wyjeździe zremisowaliśmy bezbramkowo. Wiosną zaś w Działdowie triumfowaliśmy 2-1. Osa w tym sezonie spisuje się w kratkę. W ostatniej kolejce poległa w Janowcu 0-6 z liderem. Potrafiła wygrać w Lidzbarku z Welem 2-1, ale ulec u siebie z Ulnowem 1-2, czy przegrać z Grunwaldem Gierzwałd 0-4. Aktualnie nasi najbliżsi rywale zajmują 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 14 punktów (4 wygrane, 2 remisy, 4 porażki).

Piłkarze MKSu spróbują zniwelować straty do Janowca Kościelnego, do którego tracimy 3 punkty. Do tej pory zgromadziliśmy 25. Po passie 8 wygranych w pierwszych ośmiu kolejkach, zanotowaliśmy przegraną na wyjeździe we Frednowy 3-4 oraz zremisowaliśmy u siebie z Welem Lidzbark 1-1.

Rozpoczęcie spotkania LZS Osa Ząbrowo – MKS Działdowo zaplanowane jest na godzinę 15:00. Nasi piłkarze na pewno zrobią wszystko co w ich mocy, żeby komplet punktów wrócił do Działdowa.