MKS Działdowo _ KS Unia Susz (9.09)

Porażka z Unią Susz

W sobotę (13.04) pierwsza drużyna MKS-u udała się do Susza, żeby w 21. kolejce spotkań Klasy Okręgowej walczyć o zwycięstwo z tamtejszą Unią. Niestety nasi zawodnicy wrócili bez punktów.

MKS rozpoczął w składzie:

KS Unia Susz- MKS Działdowo (13.04.24)
Rezerwowi: Kołomański, Kłosowski, Rososiński, Osicki, Sieński, Suwiński, Lemański.

[Relacja]:

(+2) Łukasz Luliński
(+4) Koniec spotkania

Podsumowanie:

Z Susza wracamy bez punktów. Pomimo kilku dogodnych sytuacji, stworzonych przez nasz zespół, nie udało zdobyć się chociaż bramki. Rywale za to wykorzystali wszystko co mieli plus to co dał im sędzia (faul po którym gwizdnął rzut karny, popełniony został przed polem karnym). Walczymy dalej!

W najbliższą sobotę, 20 kwietnia, zagramy na działdowskim stadionie. O godzinie 16.00 podejmować na nim będziemy Zatokę Braniewo. Zapraszamy na mecz!