KS Wałsza Pieniężno - MKS Działdowo (30.03.24)

Remis w Pieniężnie

W Wielką Sobotę seniorzy MKS-u przywieźli z dalekiego Pieniężna 1 punkt. Po nieudanym początku spotkania (od 24. minuty przegrywali 0-3) doprowadzili do remisu 3-3. To drugi mecz bez porażki z rzędu.

MKS rozpoczął w składzie:

Wałsza Pieniężno - MKS Działdowo (30.03.24). Remis w Pieniężnie
Rezerwowi: Krystowczyk, Szczepański, Sieński, Lemański, Szostek, Osicki.

MKS DZIAŁDOWO
1'
Początek I połowy
4'
Radosław Kurywczak
14'
Jakub Szczęsny
14'
Napastnik gospodarzy otrzymał wielkanocny prezent od naszych obrońców i wykorzystał sam na sam z naszym bramkarzem.
17'
Adrian Bąbalicki
17'
Kacper Szostek
17'
Dawid Stech
23'
Piotr Zajdziński
24'
Kamil Graczyk
24'
Kolejny prezent, tym razem od bramkarza.
30'
Przemek Kordalski faulowany w polu karnym
31'
Sebastian Kłosowski nie wykorzystuje 11
35'
Sebastian Kłosowski umieszcza piłkęw siatce
45'
(+2) Przerwa
46'
Nikolas Kołomański
46'
Filip Krystowczyk
46'
Początek II połowy
53'
Sebastian Kłosowski to jego 4. kartka w sezonie. Za tydzień będzie pauzował.
54'
Wojciech Wnuk
55'
55'
Sebastian Kłosowski
55'
Krystian Szczepański
56'
Przemek Kalisz
56'
Piękny strzał Pzzemka z rzutu wolnego. Łapiemy kontakt.
58'
Dawid Stech. Wałsza będzie grała w 10
60'
60'
Sebastian Szymański
73'
Paweł Graszek
73'
Przemek Kalisz z wolnego w poprzeczkę i dobitka Pawła głową
78'
Szymon Banaś
78'
Dominik Sieński
82'
82'
I dla naszego trenera
83'
Kacper Jackowski
83'
Aleks Osiński
90'
(+4) Koniec spotkania!

Podsumowanie:

Nasi zawodnicy przywieźli z Pieniężna cenny punkt. I chociaż nie brakowało okazji do strzelenia zwycięskiej bramki, to po takim początku spotkania może on cieszyć. Nie pierwszy raz podopieczni Macieja Wiśniewskiego pokazali charakter i wolę walki do samego końca. Brawo DRUŻYNA!

A już w sobotę wracamy z graniem na działdowski stadion! Po 3 wyjazdowych spotkaniach, w sobotę podejmować będziemy Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na Robotniczą 10, początek spotkania o godzinie 16.00.