Rozkład jazdy na najbliższy weekend (18-19.05.24)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W sobotę pierwsza drużyna rozegra 26. spotkanie w Klasie Okręgowej, do Działdowa przyjedzie Polonia Pasłęk. Rezerwy w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Agricolą Mierki w rozgrywkach B Klasy.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego podejmować będą 3. drużynę naszej grupy. KS Polonia Pasłęk cały czas myśli o awansie do IV ligi. W 25 meczach zdobyła już 60 punktów. Po 19 zwycięstwach, 3 remisach i 3 porażkach Polonia traci zaledwie 2 punkty do lidera z Ostródy. W Ostatnim spotkaniu drużyna z Pasłęka pokonała na własnym terenie Czarnych Rudzienice 2-1.

Nasi zawodnicy spróbują zatrzeć złe wrażenia po ostatnim meczu w Biskupcu, gdzie doznali 18. porażki w sezonie. Pozostałe 6 zwycięstw i 1 remis pozwoliły na zgromadzenie 19 punktów i 13. pozycję w tabeli. Ostatnie spotkanie MKS-u z Polonią rozegrane zostało jesienią w Pasłęku. Ulegliśmy tam gospodarzom aż 1-5.

Mecz MKS Działdowo – Polonia Pasłęk już w sobotę (18 maja) o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion.

MKS II

Rezerwy z kolei rozegrają wyjazdowe spotkanie w Mierkach, gdzie mierzyć się będą z miejscową Agricolą. Niedzielny rywal naszych rezerw zajmuje 6. miejsce w B-klasowej tabeli z dorobkiem 21 punktów w 17 spotkaniach.

Podopieczni Jerzego Szmita plasują się jedno ‘oczko’ wyżej. Po ostatnim remisie z rezerwami GKS-u Szczytni nasza ‘dwójka’ ma na koncie 28 punktów. Jesienią pokonaliśmy w Działdowie drużynę z Mierek 5-2.

Mecz Agricola Mierki – MKS II Działdowo rozegrany zostanie w niedzielę (19 maja) na boisku w Mierkach. Początek spotkania o godzinie 16.