ROZKŁAD JAZDY (15.05.2024)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W najbliższy weekend obydwie drużyny MKS-u zagrają na wyjeździe. W sobotę (25.05) pierwsza drużyna zagra w Morągu z Huraganem, rezerwy w Briatianie z Welem.

MKS:

Seniorzy MKS-u udadzą się do Morąga, gdzie rozegrają spotkanie w ramach 27. kolejki Klasy Okręgowej. Huragan Morąg to 4. drużyna w naszej grupie. Z dorobkiem 50 punktów na koncie ma 15 zwycięstw, 5 remisów i 6 porażek. Huragan nie ma już szans na zajęcie wyższego miejsca na koniec rozgrywek. W poprzedniej kolejce zawodnicy z Morąga dość nieoczekiwanie ulegli Czarnym w Rudzienicach 4-5.

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego także przegrali przed tygodniem. Po dobrej grze minimalnie ulegli Polonii Pasłęk 1-2. W swoim dorobku nadal mamy tylko 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis, 19 porażek) i zajmujemy 14. miejsce w tabeli. Jesienią na działdowskim stadionie lepszą drużyną okazał się Huragan. Morążanie pokonali MKS 1-0, po samobójczej bramce naszego obrońcy w 5. minucie spotkania.

Mecz Huragan Morąg – MKS Działdowo rozegrany zostanie na stadionie miejskim w Morągu w sobotę (25.05) o godzinie 16.00.

MKS II:

O tej samej porze, z tym, że w Bratianie swoje spotkanie rozegrają nasze rezerwy. Podopieczni Jerzego Szmita zmierzą się z tamtejszym Welem. Wel AT4B Bratian to aktualnie 9. drużyna B Klasy. Jej dorobek to 20 punktów w 18 spotkaniach (6 zwycięstw, 2 remisy, 10 porażek). Przed tygodniem drużyna z Bratiana uległa liderowi z Janowca aż 0-7.

Jeszcze wyższą porażkę zanotowały nasze rezerwy w Mierkach. Tamtejsza Agricola rozbiła nasz zepół aż 10-1. Z dorobkiem 28 punktów druga drużyna MKS-u zajmuje 5. miejsce w tabeli (8 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek). W poprzedniej rundzie zremisowaliśmy z Welem 1-1. Spotkanie rozgrywane było na działdowskim stadionie.

Spotkanie Wel AT4B Bratian – MKS II Działdowo rozegrane zostanie na boisku w Bratianie. Początek spotkania w sobotę (25.05) o godzinie 16.00.