Rozkład jazdy (30.05-1.06)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Najbliższy piłkarski weekend rozpoczynamy już w czwartek. W Boże Ciało (30.06) swój mecz rozegra drużyna rezerw. Seniorzy na murawę wybiegną w sobotę (1.06) Obydwa mecze rozegrane zostaną na działdowskim stadionie.

MKS:

Przed naszą drużyną 2 mecze na działdowskim stadionie. Pierwszy z nich już w sobotę z Czarnymi Rudzienice. LZS Czarni Rudzienice to obecnie 7. drużyna w naszej grupie. Swój dorobek 40 punktów zbudowała dzięki 11 zwycięstwom, 7 remisom i 9 porażkom. W dotychczasowych 27 spotkaniach strzeliła 68 i straciła 54 bramki. W minionej kolejce Czarni pokonali na własnym boisku Kormorana Zwierzewo 2-1.

MKS zajmuje aktualnie 14. miejsce w tabeli, gromadząc na swoim koncie 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 19 porażek). Nasz bilans bramkowy to 40 strzelonych i aż 74 stracone bramki.

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego grają coraz lepiej, ale nadal gubią punkty w końcówkach meczów. Dla przypomnienia, wygrana z wice-liderującą Polonią Pasłęk uciekła po bramkach traconych w 89. i 8. minucie doliczonego czasu gry (MKS przegrał 1-2). Przed tygodniem Huragan Morąg bramkę na remis strzelił w 2. minucie dodanego czasu (wynik meczu 3-3). Ta pechowa passa musi się kiedyś skończyć.

Mecz MKS Działdowo – Czarni Rudzienice w sobotę (1.06) o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion.

MKS II:

Drużyna rezerw swoje spotkanie w B Klasie rozegra już w czwartek. Na Robotniczą 10 przyjedzie Leśnik Nowe Ramuki. Drużyna ta zajmuje 4. miejsce w tabeli, na swoim koncie ma 35 punktów. W ostatniej kolejce Leśnik pewnie pokonał rezerwy GKS-u Szczytno 5-2.

Podopieczni Jerzego Szmita tracą 6 punktów do czwartkowego rywala i plasują się jedną pozycję niżej. Przed tygodniem zanotowali wyjazdowy remis z Welem Bratian 1-1, po dyskusyjnym karnym dla Welu w doliczonym czasie gry.

Mecz MKS II Działdowo – Leśnik Nowe Ramuki w czwartek (30.05) o godzinie 16.00. Spotkanie rozegrane zostanie na działdowskim stadionie.