Rozkład jazdy (7-8.10)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W nadchodzący weekend obydwie drużyny MKS-u rozegrają swoje spotkania na działdowskim stadionie.

MKS

Podopieczni Piotra Figurskiego zmierzą się z drużyną GKS Ossa Biskupiec. Ossa to aktualnie 4. drużyna w grupie 2 Klasy Okręgowej. W 9 rozegranych spotkaniach zdobyła 19 punktów odnosząc 6 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Na swoim koncie ma 32 zdobyte i 22 stracone bramki. Przed tygodniem drużyna z Biskupca Pomorskiego odniosła zwycięstwo na własnym stadionie, pokonując Czarnych Rudzienice 4-1.

Nasza pierwsza drużyna ma za sobą nieudany wyjazd do Turznicy, gdzie uległa tamtejszemu Płomieniowi 0-3. Porażka ta umiejscowiła nas na 12. miejscu w ligowej tabeli (3 wygrane i 6 porażek). Na naszym koncie 9 punktów oraz 17 zdobytych i 19 straconych bramek.

W dotychczasowych potyczkach z zespołem Ossy mamy minimalnie korzystny bilans. W 5 spotkaniach 3-krotnie wygrywaliśmy, 2-krotnie ponosiliśmy porażki. Warte przypomnienia jest ostatnie spotkanie obydwu zespołów. Przed miesiącem (6.09), także na działdowskim stadionie, drużyny mierzyły się w 1/16 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po regulaminowych 90 minutach był remis 2-2. W dogrywce obie ekipy dorzuciły po bramce i o losach spotkania zadecydowały rzuty karne. W nich bezbłędna była nasza drużyna (wygrała konkurs jedenastek 5-4) i to ona awansowała do dalszej fazy rozgrywek. Zapowiada to jeszcze większe emocje podczas sobotniego spotkania.

Mecz MKS Działdowo – GKS Ossa Biskupiec rozegrany zostanie w sobotę, 7 października, o godzinie 15.00.

MKS II

Nasza drużyna rezerw o kolejne punkty w rozgrywkach Klasy B powalczy w niedzielę, także na działdowskim stadionie. Tym razem podejmować będzie drużynę KS Wel Bratian. Ekipa z Bratiana zajmuje 10. miejsce w tabeli. Dotychczas zgromadziła 6 punktów w 7 rozegranych meczach (2 zwycięstwa i 5 porażek). W poprzedniej kolejce na własnym boisku pokonała rezerwy GKS-u Szczytno 3-0.

Podopieczni Jerzego Szmita na swoim koncie mają punktów 15. Jak dotąd w 7 kolejkach triumfowali 5-krotnie, 2-krotnie ponosząc porażkę. Z bilansem bramkowym 24-5 plasujemy się na 4. lokacie. Przed tygodniem nasza druga drużyna przekonująco pokonała Agricolę Mierki 5-2.

Spotkanie MKS II Działdowo – KS Wel AT4B Bratian odbędzie się w niedzielę, 8 października, o godzinie 14.00.

Zapraszamy wszystkich sympatyków MKS-u na obydwa mecze. Do zobaczenia na działdowskim stadionie!