Rozkład jazdy (14-15.10)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W nadchodzącą sobotę nasze drużyny rozegrają swoje mecze na wyjeździe.

MKS

Pierwszą drużynę czeka trudny wyjazd do Pasłęka, gdzie w sobotę (14.10) rozegra swoje spotkanie w Klasie Okręgowej z Polonią Pasłęk. Polonia to aktualnie 4. drużyna w naszej grupie. W 10 rozegranych meczach zgromadziła 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki), na swoim koncie ma 32 zdobyte i 16 straconych bramek. Przed tygodniem dość niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Czarnymi Rudzienice 1-1.

Podopieczni trenera Piotra Figurskiego nadal nie zdobyła wyjazdowego punktu. Z 3 zwycięstwami i 7 porażkami zajmujemy 13. pozycję w tabeli. Dotychczas strzeliliśmy 18 i straciliśmy 21 bramek. W ostatniej kolejce przed własną publicznością nieznacznie ulegliśmy Ossie Biskupiec 1-2.

Z Polonią Pasłęk mierzyliśmy się dotychczas jednokrotnie. W ubiegłym sezonie, w rozgrywkach Wojewódzkiego Pucharu Polski, ulegliśmy na własnym stadionie 2-4. Bramki dla naszego zespołu strzelili Oskar Pieckowski i Adrian Bąbalicki. Jak będzie tym razem? Początek spotkania o godzinie 15.00 na Stadionie Miejskim w Pasłęku.

MKS II

Nasza druga drużyna wyjedzie do Nowej Wsi, gdzie rozegra swoje spotkanie z Leśnikiem Nowe Ramuki. Drużyna z Nowych Ramuk zajmuje 5. miejsce w B-klasowej tabeli. Na swoim koncie ma 14 punktów (4 wygrane, 2 remisy i 2 porażki) i bilans bramkowy 23-7.

Podopieczni Jerzego Szmita zgromadzili do tej pory o 2 punkty więcej od sobotniego rywala. Dzięki 5 zwycięstwom, 1 remisowi i 2 porażkom zajmujemy aktualnie 3. miejsce w naszej grupie. Jak dotąd strzeliliśmy 25, a straciliśmy tylko 6 bramek. W poprzedniej kolejce zremisowaliśmy pechowo w Działdowie z Welem Bratian 1-1.

Spotkanie to rozegrane zostanie 14 października (sobota) o godzinie 15.00.