rozkład jazdy (28-29.10.23)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

W ostatni weekend października nasze obydwie drużyny rozegrają mecze wyjazdowe. W Rudzienicach pierwszy zespół czeka mecz o ‘6’ punktów, rezerwy zmierzą się z liderem z Janowa.

MKS:

Podopieczni Piotra Figurskiego nie mają za sobą najlepszej passy. Nasza pierwsza drużyna ma na swoim koncie serię 4 przegranych meczów. Przed najbliższą kolejką zajmujemy 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Przed tygodniem ulegliśmy na własnym boisku Huraganowi Morąg 0-1.

Drużyna Czarnych Rudzienice jest sklasyfikowana o 2 pozycje wyżej. Nad MKS-em ma 3 punkty przewagi, zatem ewentualna wygrana Działdowian pozwoli na przeskoczenie rywala w tabeli. Zespół z Rudzienic ma za sobą bardzo ważną wygraną, w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonała Kormorana Zwierzewo 2-0.

Będzie to 4. ligowe spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Dotychczas, jeszcze w rozgrywkach A klasy, 3-krotnie lepsza była drużyna Czarnych.

Spotkanie LZS Czarni Rudzienice – MKS Działdowo rozegrane zostanie w niedzielę, 29 października o godzinie 13.00 na boisku gminnym w Rudzienicach.

MKS II:

Drużyna rezerw natomiast rozegra swój mecz w Komorowie, gdzie mierzyć się będzie z aktualnym liderem grupy – GLKS Orzyc Janowo. Będzie to ostatnie ligowe spotkanie naszego drugiego zespołu w rundzie jesiennej. Jak dotąd podopieczni Jerzego Szmita zajmują wysokie 3. miejsce, ze stratą 5 punktów do sobotniego rywala. Przed tygodniem MKS II wygrał w Działdowie z rezerwami Gwardii Szczytno 2-1.

Orzyc Janowo przegrał dotychczas tylko jedno spotkanie i to w Działdowie z drużyną ADP. W 9 pozostałych spotkaniach notował same zwycięstwa. W poprzedniej kolejce rozgromił rezerwy GKS Szczytno aż 7-0.

Mecz GLKS Orzyc Janowo – MKS II Działdowo odbędzie się w sobotę, 28 października na boisku gminnym w Komorowie, początek spotkania godzina 14.00.