Rozkład jazdy na najbliższy weekend (27-28.04.24)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Przed nami kolejny weekend piłkarskich zmagań naszych drużyn. Pierwsza drużyna pojedzie do Rybna, rezerwy podejmą na działdowskim stadionie przyjezdnych z Rożentala.

MKS

W sobotę MKS rozegra swój mecz na wyjeździe. Podopiecznych Macieja Wiśniewskiego czeka niedaleka podróż do Rybna. Tam, na stadionie OSiR mierzyć się będą z Delfinem. Delfin Rybno to ostatnia drużyna Klasy Okręgowej. W tym sezonie, jako jedyna nie zdobyła jeszcze punktu, przegrywając wszystkie 22 mecze. Przed tygodniem Delfin wysoko uległ Czarnym w Rudzienicach 1-9.

My z kolei, ponieśliśmy nieznaczną porażkę z zajmującą 4. miejsce Zatoką Braniewo (0-1). W 22 rozegranych meczach dorobiliśmy się 16 punktów. Pozwala to na zajmowanie 13. miejsca w tabeli. Licznik punktowych spotkań MKS-u zatrzymał się na 5 zwycięstwach i 1 remisie. W pozostałych 16 meczach rywale okazywali się lepsi.

Sobotnie derby powiatu będą zaledwie drugą rywalizacją tych drużyn. Jesienią, na działdowskim stadionie zdecydowanie pokonaliśmy Delfina Rybno 4-0. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Kacper Szostek 2 oraz Łukasz Konic i Szymon Banaś po 1. Liczymy, że najbliższe spotkanie także zakończy się zwycięstwem MKS-u. Mecz Delfin Rybno – MKS Działdowo, 27 kwietnia (sobota) o godz. 15.00.

MKS II

W niedzielę z kolei wszyscy kibice będą mogli zobaczyć w akcji nasze rezerwy. Na działdowskim stadionie drugi MKS podejmować będzie Torpedę Rożental. Najbliżsi rywale podopiecznych Jerzego Szmita, zajmują aktualnie 3. miejsce w klasie B. Na swoim koncie mają 31 punktów (o 4 więcej niż nasza drużyna) i serię 6 ostatnich meczów bez porażki. Przed tygodniem Torpeda rozbiła w Rożentalu rezerwy GKS Szczytno 6-0.

MKS II to aktualnie 4. drużyna w grupie 3. Nasz dorobek to 8 zwycięstw, 3 remisy i 3 porażki, co daje 27 punktów. W rundzie jesiennej drugi MKS nieznacznie przegrał w Rożentalu 0-1.

Po ostatnich 2 bezbramkowych remisach nasze rezerwy na pewno będą chciały zwiększyć licznik ze zdobytymi bramkami. Zapraszamy wszystkich na działdowski stadion w niedzielę (28 kwietnia) na mecz MKS II Działdowo – Torpeda Rożental. Początek spotkania o godz. 16.00.