Rozkład jazdy na 9-10.09.2023

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Już w nadchodzący weekend naszych piłkarzy czekają kolejne mecze ligowe. Pierwsza drużyna zagra na działdowskim stadionie, drużyna rezerw na wyjeździe.

MKS Działdowo

Przed podopiecznymi Piotra Figurskiego niezwykle ważne spotkanie. Na działdowski stadion zawita KS Unie Susz. Ekipa z Susza zajmuje aktualnie 11. miejsce w tabeli klasy okręgowej. Jak dotąd zgromadziła 5 punktów w 5 spotkaniach (1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki). Przed tygodniem, na własnym stadionie, pokonała Czarnych Rudzienice 2-0.

MKS plasuje się tylko 2 pozycje wyżej (miejsce 9.). W 5 spotkaniach dwukrotnie wygrywaliśmy i aż trzykrotnie musieliśmy uznać wyższość rywali. W poprzedniej kolejce ulegliśmy minimalnie Drwęcy w Nowym Mieście Lubawskim 1-2.

Początek spotkania MKS Działdowo – KS Unia Susz w sobotę (9 września) o godzinie 16.00.

MKS II Działdowo

Z kolei nasza drużyna rezerw uda się na wyjazd do Rożentala, gdzie mierzyć się będzie z tamtejszym LZS Torpeda Rożental. Podopieczni Jerzego Szmita rozegrają tam spotkanie 4. kolejki B klasy.

Drużyna z Rożentala to aktualnie 7. drużyna w lidze. W 3 kolejkach zwyciężyła 1 raz i 2 razy przegrała swoje spotkania. W poprzedniej kolejce zwyciężyła na wyjeździe rezerwy GKS Szczytno 3-2.

MKS II Działdowo nieustannie przewodzi ligowej tabeli. Nasi juniorzy nie stracili dotąd nawet jednej bramki. Z kompletem 3 zwycięstw liderują rozgrywkom. W ostatnią niedzielę pokonaliśmy w Działdowie Wicher Gwiździny 1-0.

Mecz LZS Torpeda Rożental – MKS II Działdowo rozegrany zostanie w niedzielę (10 września) o godzinie 15.00 na boisku sportowym w Kazanicach.