Początek przygotowań, pierwszy trening

Start przygotowań!

Pierwsza drużyna MKS Działdowo rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2023/2024. Trening poprzedziło spotkanie organizacyjne na stadionie, które rozpoczął prezes Patryk Piekarski. Prezes przedstawił drużynie nowego trenera Macieja Wiśniewskiego.

Start przygotowań. Trener Maciej Wiśniewski.

Prezes klubu opowiedział także o warunkach, jakie zostały zapewnione na okres przygotowawczy. Zawodnicy dowiedzieli się m.in., że przez najbliższe dwa miesiące będą trenowali na orliku, sali gimnastycznej, a także raz w tygodniu na sztucznym boisku w Mławie. Drużyna ponadto rozegra szereg sparingów w Mławie oraz Nidzicy. Następnie głos zabrał trener Maciej Wiśniewski, który przedstawił zebranym swoją wizję funkcjonowania zespołu oraz plan treningowy na najbliższe dwa miesiące.

Po spotkaniu drużyna udała się na boisko przy ul. Makowej, gdzie odbyła się pierwsza jednostka treningowa.

Start przygotowań - pierwsza jednostka treningowa.

Już niebawem opublikujemy plan sparingów przed rundą wiosenną.