Skip to content
MKS Działdowo

MKS Działdowo

Oficjalna strona Miejskiego Klubu Sportowego "Działdowo"

  • Aktualności
    • Starsze wpisy
  • Klub
    • INFO
    • Zarząd
    • Sztab Szkoleniowy
  • Tabela ligowa
  • Terminarz I wyniki
  • Drużny
    • Senior
    • Junior B1
    • Trampkarz C2
    • Młodzik D1
    • Młodzik D2
    • Żak F1
  • Poprzednie Sezony
    • 2025/26 – KLASA OKRĘGOWA
    • 2024/25 – A KLASA
    • 2023/24 – KLASA OKRĘGOWA
    • 2022/23 – A KLASA
    • 2021/22 – A KLASA
    • 2020/21 – A KLASA
    • 2019/20 – A KLASA
    • 2018/19 – B KLASA

Klasa B Grupa 4 2024/25

Klasa B Grupa 4 2024/25

PozycjaKlubMZRPBZBSPkt
1LZS Torpeda RożentalLZS Torpeda Rożental201820851856
2GKS Iskra SmykówkoGKS Iskra Smykówko201631974151
3UKS Orzeł UlnowoUKS Orzeł Ulnowo201217523737
4MKS DziałdowoMKS II Działdowo201046583634
5GKS Mewa Smykowo201028554032
6LKS Góra IdzbarkLKS Góra Idzbark208210505226
7KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie LOGOKS Drwęca II Nowe Miasto Lubawskie206311437121
8LZS Czarni RudzieniceLZS Czarni II Rudzienice206311346921
9KS Wel BratianKS Wel AT4B Bratian204214365814
10KS Wicher GwiździnyKS Wicher Gwiździny203413276413
11UKS Żak JamielnikUKS Żak Jamielnik204016308112

Odliczanie

MKS DZIAŁDOWOKS Constract Lubawa MKS Działdowo vs Constract Lubawa

Klasa Okręgowa Grupa 2

14 dni 09 godziny 02 minuty 50 sekundy

Ostatni mecz

MKS DZIAŁDOWO KS Wałsza Pieniężno 17.10.2026
1 - 1
Brak danych

MKS Działdowo vs KS Wałsza Pieniężno

Tabela ligowa 2026/27

PozycjaKlubMPkt
1Constract Lubawa1234
2Błękitni Orneta1231
3MKS Działdowo1226
4OSSA Biskupiec1223
5Jeziorak Iława1219
Zobacz całą tabelę

Strzelcy 2026/27

Zawodnik
Kacper Szostek10
Franciszek Brzeziński7
Przemek Kalisz6
Sebastian Rynkowski4
Miłosz Pokropski3
Zobacz wszystkich zawodników

Minuty 2026/27

Zawodnik
Przemek Kalisz1080
Franciszek Brzeziński1077
Szymon Banaś1066
Piotr Zajdziński1061
Krystian Szczepański1016

Kontakt

Adres:
ul. Robotnicza 10
13-200 Działdowo

e-mail:
info@mksdzialdowo.pl

Wspierają Nas

Starostwo Powiatowe Działdowo
Andrew_pub
Wawer Aviation
SterWorks
gmina_dzwo
herb powiatu
1_pc_dzwo
1_pgkim
colorbet
andrew
Wawer_aviation
1_brico_dzwo
1_heinz-glas-dzialdowo
1_m_auto
1_sgb
sterworks
previous arrow
next arrow

Znajdź nas

  • Facebook
© 2026 MKS Działdowo
Designed by ThemeBoy