vel-dabrowno-vs-mks-dzialdowo

Pierwszy mecz na wyjeździe.

W niedzielę, 28 sierpnia 2022 roku piłkarze MKS Działdowo udadzą się na pierwsze w tym sezonie spotkanie wyjazdowe. Naszą drużynę, w ramach 3. kolejki A klasy, podejmować będzie GKS Vel Dąbrówno.

Drużyna z Dąbrówna w zeszłym sezonie wygrała grupę III B klasy, zdobywając 38 punktów w 16 spotkaniach (12 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki), strzelając 50 i tracąc 21 bramek. W sezonie 2021/2022 drużyna Velu została niepokonana na własnym boisku (7 zwycięstw i 1 remis). W obecnym sezonie, w 1. kolejce pokonała u siebie Orzeł Ulnowo 3:1, w 2. uległa w Janowcu Kościelnym miejscowemu Orłu aż 0:7. Aktualnie zespół ten zajmuje 7 miejsce w tabeli.

MKS Działdowo do tej pory tylko raz mierzył się z zespołem z Dąbrówna. W poprzednim sezonie oba zespoły spotkały się w I rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasza drużyna, także na wyjeździe, przegrała 0:1 i odpadła z pucharowych rozgrywek.

Nasza drużyna wyśmienicie rozpoczęła tegoroczne rozgrywki A klasy. W meczu pierwszej kolejki rozgromiła zespół LZS Avista Łążyn 10:0, w drugiej zaś zespół LZS Jordan Kazanice 6:1. Czas sprawdzić swoje siły w meczu wyjazdowym. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku w Dąbrównie.

Szczegóły meczu: https://mksdzialdowo.pl/archiwa/event/gks-vel-dabrowno-vs-mks-dzialdowo-2