LZS Osa Ząbrowo vs MKS Działdowo

W sobotę, 22 października, nasi piłkarze udali się do Ząbrowa żeby rozegrać mecz 11. kolejki A Klasy. Przeciwnikiem MKSu była drużyna LZS Osa Ząbrowo.

Nasi zawodnicy rozpoczęli w ustawieniu:

Do dyspozycji trenera Piotra Figurskiego na ławce pozostawali: Radzikowski, Pokropski, Malulu, Bułakowski (debiut w składzie meczowym), Kalisz D., Kociela oraz Brzeziński.

Mecz ten, od pierwszej minuty, przebiegał pod dyktando naszych piłkarzy. Kontrolowaliśmy całkowicie tempo gry oraz stwarzaliśmy co chwilę zagrożenie pod bramką rywali. W 22. minucie Jędraszek zagrał piłkę z prawego skrzydła w pole karne, gdzie Przemek Kalisz wyłożył ją Oskarowi Pieckowskiemu. Ten precyzyjnym plasowanym strzałem z okolic linii pola karnego umieścił piłkę z siatce. Było 1-0. Piłkarzy MKSu nie zadowoliła jednobramkowa przewaga. W 43. minucie piłkę w środku pola przejął Kruszyński, zagrał do Jackowskiego, ten z powrotem do Kruszyńskiego, który mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Do przerwy prowadziliśmy 2-0.

Druga połowa spotkania, to także świetna gra naszej drużyny. Piłkarze z Ząbrowa nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez Mankiewicza, nasi – zupełnie inaczej. W 73. minucie po dośrodkowaniu Pieckowskiego z rzutu rożnego, piłka spadła pod nogi Madeja. Nasz stoper ze spokojem przyjął piłkę i posłał ją do bramki, podwyższając prowadzenie MKSu na 3-0. W 82 minucie, po bardzo ładnej akcji zespołowej i szybkiej wymianie podań, Dembski wyłożył piłkę Malulu (wszedł na boisko w 67. minucie), który strzałem z okolicy 16 metra pokonał bramkarza gości.

Wygrywamy w Ząbrowie z Osą 4-0 i wykorzystując porażkę Janowca Kościelnego z Ulnowem, wracamy na fotel lidera A Klasy. Wszystkie bramki, zdobyte w tym meczu, możecie zobaczyć na naszym profilu https://www.facebook.com/mksdzialdowo.

LZS Osa Ząbrowo vs MKS Działdowo