Wygrana w Komorowie

W niedzielę, 31 lipca 2022 roku, na boisku w Komorowie, rozegrany został mecz rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy drużyną MKSu a drużną Orzyc Janowo.

Orzyc Janowo występuje w klasie B. W poprzednim sezonie drużyna zajęła 3. miejsce, zdobywając 31 punktów (9 wygranych, 4 remisy, 3 remisy). Piłkarze z Janowa zdobyli 42 bramki i stracili 16.

Nasza drużyna rozpoczęła w składzie: Radzikowski – Jędraszek, Bąbalicki, Zajdziński, Kowalkowski – Malulu, Dembski, Pieckowski O., Jackowski, Kruszyński – Kalisz D. Na ławce usiedli: Pieckowski J., Brzeziński, Szymański, Pawlaczyk, Rząp, Pokropski.

Po zaciętym spotkaniu, nasza drużyna wygrała 3-2 i awansowała do I rundy WPP. Bramki dla MKS-u zdobyli: Damian Kalisz, Adrian Bąbalicki oraz Krystian Jędraszek.