GKS Grunwald Gierzwałd - MKS Działdowo (14.05.2023)

Wyjazd do Frygnowa

W niedzielę (14 maja 2023) piłkarze MKS Działdowo rozegrają kolejne spotkanie ligowe. Tym razem wyjadą do Frygnowa, gdzie swoje mecze rozgrywa GKS Grunwald Gierzwałd.

GKS Grunwald Gierzwałd po 20 kolejkach obecnego sezonu zajmuje 7. miejsce w tabeli. Ma na swoim koncie 6 wygranych, 6 remisów i 8 porażek, co pozwoliło na skompletowanie 24 punktów (bilans bramkowy 30-42). Zawodnicy GKS mają za sobą bolesny wyjazd do Janowca Kościelnego, gdzie polegli z miejscowym Orłem 0-7.

Piłkarze MKS-u kontynuują passę meczów bez porażki, pozostajemy niepokonani od 11 meczów (w tym 5 wygranych z rzędu). Podopieczni Piotra Figurskiego z dorobkiem 53 punktów niezmiennie przewodzą ligowej tabeli. Jak dotąd zdobyliśmy 76 bramek, tracąc 17. W ostatniej kolejce, na działdowskim stadionie, pokonaliśmy Vel Dąbrówno 1-0.

Z drużyną z Grunwaldu mierzyliśmy się dotychczas jeden raz. W rundzie jesiennej pokonaliśmy ją na własnym stadionie 4-0. W niedzielę liczymy na kolejne 3 punkty!

Spotkanie rozegrane zostanie na boisku gminnym we Frygnowie, pierwszy gwizdek o 15:30.