Wyjazd na mecz Polska - Łotwa

Wyjazd na mecz Polska – Łotwa

W miniony wtorek najmłodsi zawodnicy MKS-u Działdowo pojechali na wycieczkę do Warszawy, by tam na PGE Narodowym zobaczyć na żywo mecz Polska – Łotwa. W wyjeździe udział wzięło łącznie ponad 50 osób!

Wyjazd był podziękowaniem dla młodych zawodników oraz ich trenerów za zaangażowanie i godne reprezentowanie klubu w roku 2023. Dla większości uczestników był to pierwszy tak duży mecz na żywo, a Stadion Narodowy zrobił na nich wielkie wrażenie. Reprezentacja Polski wygrała z Łotwą 2:0, więc wszyscy opuszczali obiekt w znakomitych nastrojach, mimo mroźnej pogody ❄️

Warto zaznaczyć, że wyjazd odbył się dzięki pomocy wielu osób.

Dziękuję Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej i panu Marek Łukiewski – Prezes WMZPN, który zapewnił nam bezpłatne bilety na mecz. Duże podziękowania dla rodziców, którzy sfinansowali transport, a także dla tych, którzy zdecydowali się pojechać do Warszawy w roli opiekunów – mówi prezes MKS-u Patryk Piekarski.

Co ciekawe, młodzi zawodnicy pojadą w tym roku na jeszcze jeden mecz. Tym razem będzie to spotkanie Ekstraklasy. Szczegóły już niedługo