90'
(+1) Piotr Ziółkowski
90'
(+1) Koniec spotkania

MKS II Działdowo wysoko uległ Orzycowi Janowo 1-6. Pomimo dobrego początku spotkania, to gospodarze z czasem narzucili nam swój styl gry i strzelili 6 bramek. Z Komorowa wracamy bez punktów.

Nasze rezerwy zakończyły tym meczem rozgrywki w rundzie jesiennej. Na półmetku obecnego sezonu zajmujemy 4. miejsce w grupie 3. Klasy B. W 11 rozegranych kolejkach MKS II odniósł 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki. Jak dotąd strzeliliśmy 30, a straciliśmy 13 bramek.

Wysoka porażka rezerw. Tabela grupy 3. B Klasy (2023/24).

Początek rundy wiosennej w B klasie planowany jest na pierwszy weekend kwietnia 2024 roku.