Derby dla MKS-u! Początek spotkania z Iskrą Narzym

Derby dla MKS-u!

W minioną sobotę, 12 sierpnia 2023, nasi piłkarze rozegrali pierwszy mecz w klasie okręgowej na działdowskim stadionie. W ramach 2. kolejki MKS podejmował Iskrę Narzym.

Tuż przed spotkaniem nastąpiło wręczenie pucharu za wygranie rozgrywek A klasy w sezonie 2022/2023. Z rąk przedstawiciela WMZPN, pana Marcina Żyłki, puchar odebrał Prezes MKSu Działdowo, Patryk Piekarski.

Spotkanie to MKS rozpoczął w ustawieniu:

Derby dla MKS-u. Skład.
Na ławce rezerwowych usiedli: Krystowczyk, Szymański, Konic, Kłosowski, Szczepański, Szostek i Graszek.

KS Iskra Narzym
0'
GRAMY
10'
Brutalny faul na Oskarze Pieckowskim Sędzia nie pokazuje kartki
17'
Obrońca Iskry wybija piłkę z linii bramkowej Strzelał Gawenda
19'
Kacper Jackowski Na raty
19'
Strzał Gawendy broni bramkarz, Jackowski dobija w słupek i poraz drugi do pustej bramki
23'
Kacper Jackowski po pięknym prostopadłym podaniu od Pieckowskiego
34'
Przemek Leśniewski Sędzia nie gwizdnął faulu na Gawendzie. W kontrze Narzymia, na 20 m. Leśny ratuje się wślizgiem, nie trafia.
34'
Przemek Leśniewski Po przepychance z zawodnikiem gości. Będziemy grać w 10.
34'
Mateusz Rynkowski Po przepychance z Leśnym
37'
Groźny strzał gości. Julek widowiskowo broni
39'
Mateusz Rynkowski
45'
Szymon Gawenda
45'
(+1) Przerwa
46'
Szymon Gawenda (w przerwie)
46'
Łukasz Szymański
46'
Początek II połowy
48'
Brzeziński nad bramką. Podawał Kordalski
49'
Kacper Jackowski
49'
Sebastian Kłosowski
53'
Przemek Kordalski
53'
Łukasz Konic
60'
Sebastian Kłosowski Strzał z 11 metra
62'
Oskar Pieckowski Dobija strzał Brzezińskiego
69'
Franek Brzeziński
69'
Krystian Szczepański
78'
Bąbalicki interweniuje w polu karnym. Sędzia pokazuje na wapno
79'
Adrian Cieszkowski Z rzutu karnego
89'
Szymon Banaś
89'
Paweł Graszek
90'
Oskar Pieckowski
90'
Kacper Szostek
90'
(+4) KONIEC!

[Aktualizacja]: Komisja Dyscyplinarna WMZPN, na wniosek obserwatora obecnego na meczu, anulowała drugą żółtą kartkę Przemka Leśniewskiego.

Podsumowanie:

Udanie rozpoczynamy rozgrywki klasy okręgowej na własnym stadionie. Pomimo wielu kontrowersyjnych decyzji arbitra i gry w 10 od 34. minuty pokonujemy Iskrę Narzym 4-2. Nasi piłkarze pokazali dużą wolę walki i hart ducha. Z taką formą możemy liczyć na wiele radości w tej rundzie.

Pan Darek Buczyński tradycyjnie wykonał dla Was świetną fotorelację z tego wydarzenia. Możecie ją obejrzeć na naszym facebook-owym fanpage’u.

A już w sobotę, 19 sierpnia 2023, kolejny mecz na naszym stadionie. O komplet punktów nasi piłkarze powalczą z Tęczą Miłomłyn. Początek spotkania o godzinie 16.