Liga: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 3

MKS Działdowo Junior vs KKS Warmia Olsztyn

W niedzielne popołudnie, 18 września 2022 roku, juniorzy MKSu Działdowo podejmowali na własnym boisku KKS Warmię Olsztyn. Do tego spotkania obydwie drużyny rozegrały 2 spotkania, odnosząc 2 wygrane. Niestety nasi juniorzy przegrali w 3. kolejce. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, mogliśmy wygrywać więcej niż 1-0. Bramkę dla MKSu zdobył Szymon Gawęda. Niestety druga, była bardzo kiepska. Nasi Juniorzy oddali pole gry rywalom, którzy konsekwentnie dążyli do pozytywnego rozstrzygnięcia meczu, Ambitniejsza i bardziej konsekwentna drużyna z Olsztyna zasłużenie wywiozła 3 punkty z naszego stadionu. Juniorzy MKSu Działdowo przegrali z Warmią Olsztyn 1-2.

MKS Działdowo Junior vs Gwardia Jurand Bank Szczytno

Za nami niezwykle udana inauguracja 3. grupy I ligi wojewódzkiej A1 Juniorów!

Podopieczni Jerzego Szmita zmierzyli się w niedzielę na własnym boisku z drużyną Gwardia Jurand Bank Szczytno. Spotkanie zakończyło się wynikiem 13-0 (!) dla naszej drużyny.

W drugiej kolejce Juniorzy MKSu wyjadą na derby do Iłowa, gdzie 11 września o godzinie 14:00 zmierzą się z tamtejszą Polonią.

Jerzy Szmit

Drużyna REZERW