Pierwszy sparing. MKS Działdowo - Wkra Żuromin.

Pierwszy mecz sparingowy

Już w najbliższą sobotę (3.02.) wracamy do gry! Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mławie rozegramy pierwszy tej zimy mecz kontrolny. Przeciwnikiem MKS Działdowo będzie Wkra Żuromin.

Wkra Żuromin w sezonie 2023/24 występuje w klasie okręgowej (grupa Ciechanów-Ostrołęka). Po rundzie jesiennej drużyna z Żuromina zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Jej dorobek to 39 punktów w 15 spotkaniach (12 zwycięstw, 3 remisy, 0 porażek).

Warto wspomnieć, że trenerem Wkry Żuromin jest Tomasz Szmit (syn trenera rezerw MKS-u Jerzego Szmita), a w jej składzie występuje, wypożyczony z MKS-u Działdowo, Miłosz Pokropkski.

Mecz rozegrany zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mławie, planowany początek – godzina 16.00.