MKS Działdowo _ KS Unia Susz (9.09)

Porażka z Suszem

W sobotę (9.09) pierwsza drużyna MKS Działdowo rozegrała mecz 6. kolejki Klasy Okręgowej. Na działdowskim stadionie gościła drużyna KS Unia Susz.

Skład MKS-u:

Porażka z Suszem. Skład MKS Działdowo (9.09)

[Relacja]:

MKS DZIAŁDOWO
(0
0)
KS Unia Susz
ZACZYNAMY
Krystian Staniec
Tworzymy kolejną sytuację. Niestety bez wykończenia
(+1) PRZERWA
Krystian Szczepański (w przerwie)
Przemek Kordalski
Krystian Staniec ależ błąd naszego bramkarza
Łukasz Szymański faulowany w polu karnym!
Adrian Bąbalicki pewnie wykonuje 11
Maciej Górski
Kacper Jackowski
Łukasz Konic
Krystian Staniec
Gnieciemy jednak bez skutku
Łukasz Szymański
Kuba Lemański
Adrian Bąbalicki przewrotka tuż nad bramką
(+6) KONIEC SPOTKANIA. Pomimo przewagi nie udaje się wygrać.

Podsumowanie:

Pomimo stworzonych sytuacji i optycznej przewagi doznajemy porażki na własnym boisku z Unią Susz 1-2. Goście w tym meczu byli ultra skuteczni i w przeciwieństwie do MKS-u, wykorzystali wszystko co tylko mogli. Nasi piłkarze wyglądali lepiej piłkarsko, jednak zawodziło wykończenie.

Tradycyjnie pan Darek Buczyński przygotował dla Was piękne ujęcia z tego spotkania. Możecie je zobaczyć na naszym facebookowym fanepage’u. Na prawdę warto!

A już w kolejnej serii spotkań Klasy Okręgowej, naszych piłkarzy czeka daleki wyjazd do Braniewa. W sobotę, 16 września, mierzyć się będziemy z braniewską Zatoką. Początek spotkania o godzinie 17.00.