Zapraszamy na 2. kolejkę.

Już w sobotę, 20.08.2022 roku o godzinie 16:00 na stadionie w Działdowie, drużyna MKSu rozegra mecz 2. kolejki warmińsko-mazurskiej A Klasy. Drużyna MKS Działdowo podejmie zespół LZS Jordan Kazanice.

Drużyna z Kazanic w zeszłym sezonie A Klasy uplasowała się na 6. pozycji. Dorobek przyjezdnych to 43 punkty (13 zwycięstw, 4 remisy i 9 porażek), 55 bramek zdobytych i 45 straconych. Na wyjazdach zespół Jordana zdobył 18 punktów na 39 możliwych (5 zwycięstw, 3 remisy, 5 porażek) i osiągnął bilans bramkowy 23-25. W obecnym sezonie, w meczu 1. kolejki Kazanice uległy na własnym boisku drużynie LKS Orzeł Janowiec Kościelny 0:3.

Sobotni mecz będzie 6 spotkaniem tych zespołów. Bilans spotkań Naszego zespołu z drużyną przyjezdną to 4 zwycięstwa i 1 porażka (strzeliliśmy 12 bramek, tracąc 9). Wszystkie mecze były bardzo zacięte i kończyły się różnicą zaledwie 1 bramki. Dotychczas MKS Działdowo trzykrotnie podejmował Jordan Kazanice. Wszystkie 3 spotkania zakończyły się zwycięstwami podopiecznych Piotra Figurskiego.

Dla przypomnienia, w ostatnią sobotę nasz zespół pokonał na własnym boisku LZS Avistę Łążyn 10:0. Wszystko jednak wskazuje na to, że najbliższe spotkanie zapowiada się na bardziej wyrównane. Dlatego WASZA obecność i doping będą bardzo potrzebne. W nadchodzącym meczu nie powinno zabraknąć bramek, ponieważ średnia w bezpośrednich pojedynkach to 4,2 bramki w meczu.

Serdecznie zapraszamy!