LZS Jordan Kazanice - MKS Działdowo (zapowiedź)

Kolejny mecz ligowy!

W sobotę, 1 kwietnia 2023 roku, piłkarze MKS Działdowo rozegrają kolejne spotkanie w A klasie. Tym razem czeka ich starcie wyjazdowe z drużyną LZS Jordan Kazanice.

Drużyna z Kazanic zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli. Ma na swoim koncie 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis, 8 porażek) oraz bilans bramkowy 20-35. W ostatniej kolejce sprawiła sporą niespodziankę, remisując w Janowcu Kościelnym z Orłem 0-0.

Za piłkarzami MKS Działdowo jest udana inauguracja rundy wiosennej. W minioną sobotę wygraliśmy w Łążynie 4-2, pozostając na szczycie A-klasowej tabeli. Dzięki tej wygranej i m.in. Jordanowi Kazanice nasza przewaga nad wiceliderem wzrosła do 5 punktów.

Z zespołem Jordana mierzyliśmy się do tej pory 6-krotnie. Bilans pojedynków to 5-1 dla MKS Działdowo. Warto jednak wspomnieć, że jedynej porażki z tą drużyną doznaliśmy właśnie na wyjeździe (3-4). Zapowiada się emocjonująca walka o 3 punkty.

Mecz rozegrany zostanie o godzinie 16.00 na stadionie LZS Jordan Kazanice.