LZS OHI Frednowy - MKS Działdowo

Wyjazd do Frednowy.

W najbliższą niedzielę, 9 października 2022, na boisku LZS Frednowy odbędzie się mecz 9. kolejki A Klasy pomiędzy tamtejszym LZS OHI Frednowy a MKS Działdowo.

Będzie to 6. spotkanie pomiędzy tymi drużynami. Dotychczasowy bilans MKSu to 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka (w bramkach 16-8). Zespół z Frednowy aktualnie zajmuje 5. miejsce w grupie IV A klasy. Zgromadził on 13 punktów (4 zwycięstwa, 1 remis, 3 porażki) i traci 11 punktów do liderującego MKSu (8 zwycięstw w 8 meczach).

Gospodarze tego spotkania mają za sobą ciężki wyjazd do Janowca Kościelnego. W poprzedniej kolejce zostali rozbici przez miejscowy Orzeł aż 1-9. Za naszymi piłkarzami z kolei jest okazałe zwycięstwo 4-0 nad GKS Grunwald Gierzwałd. Liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy i 3 punktową zdobycz.

Rozpoczęcie spotkania LZS OHI Frednowy – MKS Działdowo zaplanowane jest na godz. 14:00.