MKS Działdowo - LZS OHI Frednowy (20.05.2023)

Mecz na ligowym szczycie!

W najbliższą sobotę, 20 maja 2023 r., na działdowskim stadionie MKS Działdowo podejmować będzie drużynę LZS OHI Frednowy.

LZS OHI Frednowy to aktualny wicelider naszej grupy. W rundzie wiosennej zdobyły 19 punktów (6 wygranych, 1 remis i 1 porażka), strzelając aż 35 i tracąc 11 bramek. Dzięki wygranej w ostatniej kolejce z Orłem Janowiec Kościelny 6-3, drużyna OHI Frednowy awansowała na 2. pozycję w tabeli.

MKS Działdowo, pomimo remisu w ostatniej kolejce z GKS Grunwald Gierzwałd, pozostaje liderem A klasy, z bezpieczną 7-punktową przewagą nad sobotnim rywalem. W aktualnej rundzie zdobyliśmy 20 punktów (6 wygranych, 2 remisy, 0 porażek), strzelając 18 i tracąc tylko 3 bramki.

Z Frednowami (poprawna odmiana) mierzyliśmy się dotychczas w 6 spotkaniach. MKS 2 razy wygrał, 1 raz zremisował i 3-krotnie przegrał. Bilans bramkowy w tych spotkaniach to 18-13 dla Działdowa.

Sobotni mecz będzie starciem najbardziej skutecznego ataku w lidze (w całym sezonie Frednowy ma 81 strzelonych bramek, MKS tylko o 5 mniej) z najlepszą ligową obroną (MKS stracił tylko 17 bramek, Frednowy aż 51). Dodatkowo, wygrana w sobotnim meczu, naszym piłkarzom, może praktycznie zapewnić wygranie tegorocznych rozgrywek A klasy i awans do klasy okręgowej.

Emocje gwarantowane! Koniecznie przyjdź na działdowski stadion dopingować naszych piłkarzy!

Początek spotkania – godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy na mecz!