mks-dzialdowo-vs-ks-mroczno

Zapraszamy na 4. kolejkę.

W sobotę, 3 września 2022 roku, o godzinie 16:00 na stadionie w Działdowie, rozegrany zostanie mecz 4. kolejki A Klasy pomiędzy drużynami MKS Działdowo i KS Mroczno.

Drużyna z Mroczna w zeszłym sezonie występowała w roli beniaminka A Klasy. Na koniec sezonu zajęła 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 26 punktów (7 zwycięstw, 5 remisów, 14 porażek). W całym sezonie zdobyła 51 bramek i straciła 60. Na wyjazdach odniosła 2 zwycięstwa, 5 remisów i 6 porażek zdobywając 11 punktów.

W obecnym sezonie zespół KS Mroczno prezentuje wysoką formę. Dotychczas, w 3 kolejkach odniósł dwie wygrane (u siebie z LZS Osa Ząbrowo 3:0 i na wyjeździe z UKS Orzeł Ulnowo 3:2) oraz jedną porażkę (na własnym boisku z LKS Orzeł Janowiec Kościelny 2:4). Z dorobkiem 6 punktów drużyna z Mroczna zajmuje aktualnie 4. miejsce.

Będzie to trzecie spotkanie naszej drużyny z zespołem przyjezdnych. Jak dotąd MKS Działdowo dwukrotnie pokonał drużynę KS Mroczno w sezonie 2021/2022. W dwumeczu zdobyliśmy 6 bramek, nie tracąc żadnej. Biorąc to pod uwagę, jak i wyśmienitą formę naszych piłkarzy liczymy na kolejne 3 punkty. Dotychczas drużyna MKSu odniosła 3 wygrane w 3 meczach ligowych, uzyskując bilans bramkowy 22-3.

Do zobaczenia na stadionie!