Prezentacja zespołu i mecz ligowy

Zapraszamy na prezentację zespołu i mecz ligowy z grillem!

Miejski Klub Sportowy „Działdowo” włącza się w świętowanie 678. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Już jutro odbędzie się prezentacja zespołu, a w sobotę pierwszy mecz ligowy z wieloma atrakcjami dla kibiców. 🤩

Prezentacja zawodników, którzy w sezonie 2022/2023 będą walczyli o awans do klasy okręgowej odbędzie się w piątek, 12 sierpnia, tuż przed koncertem gwiazdy wieczoru – zespołu Defis (ok. godz. 21.15). Na scenie pojawią się piłkarze pierwszej drużyny, a wśród nich nowe twarze, które dołączyły niedawno do zespołu. 💪

W sobotę zaś czekają nas pierwsze ligowe emocje. Równo o godzinie 16.00 na działdowskim stadionie rozpocznie się mecz I kolejki klasy A, w którym to MKS Działdowo zmierzy się z Avistą Łążyn. ⚽️ Podczas spotkania przewidziane są liczne atrakcje dla kibiców. Oprócz konkursów, władze klubu zapowiadają grilla z darmowymi kiełbaskami, swojskim chlebem ze smalcem i napojami. 🥰 Wstęp wolny!