Rozkład jazdy na najbliższy weekend (4-5.05.2024)

Rozkład jazdy na najbliższy weekend

Tym razem obydwie nasze drużyny zagrają w sobotę (4.05). Pierwsza w Klasie Okręgowej zmierzy się w Działdowie z Płomieniem Turznica. Drugą czeka wyjazdowy mecz z Zamkiem Kurzętnik w rozgrywkach B klasy.

MKS

Podopieczni Macieja Wiśniewskiego podejmować będą 8. drużynę w tabeli. LKS Płomień Turznica ma na swoim koncie 32 punty (9 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek). Przed tygodniem Płomień zremisował na własnym boisku z Czarnymi Rudzienice 2-2, po 2 bramkach Rafała Śnieżawskiego.

MKS ma za sobą udany wyjazd do Rybna, gdzie pokonaliśmy drużynę Delfina 2-1. Od dłuższego już czasu zajmujemy 13. miejsce. Dorobek naszej drużyny to 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis i 16 porażek). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Damian Kalisz i Szymon Banaś.

Jesienią MKS wyraźnie przegrał w Turznicy 0-3. Płomień pozbawił nas złudzeń w zaledwie 17 minut, szybko zdobywając wszystkie 3 bramki. Nasi zawodnicy na pewno będą chcieli się zrewanżować za to spotkanie. Mecz MKS Działdowo – Płomień Turznica rozegrany zostanie w sobotę (4 maja) na działdowskim stadionie. Zapraszamy wszystkich kibiców na godzinę16.00.

MKS II

Przed drużyną rezerw jeszcze trudniejsze wyzwanie. Podopieczni Jerzego Szmita pojadą do Kurzętnika, gdzie mierzyć się będą z Zamkiem. Zamek Kurzętnik to obecny wicelider naszej grupy. W 15 kolejkach zgromadził 37 punktów (12 wygranych, 1 remis i 2 porażki). Przed tygodniem wysoką wygraną Zamek zaliczył w Szczytnie. Pokonał tam zdecydowanie rezerwy GKS-u 5-2.

Drugi MKS z kolei bardzo wysoko przegrał w Działdowie. Na własnym boisku ulegliśmy Torpedzie Rożental aż 0-5. Porażka ta sprawiła, że aktualnie zajmujemy 5. miejsce z dorobkiem 27 punktów (8 zwycięstw, 3 remisy i 4 porażki).

Podczas pierwszego starcia z Zamkiem w obecnym sezonie, nieznacznie lepsi byli nasi rywale. Na działdowskim stadionie pokonali MKS II 1-0. O tym, kto okaże się lepszy tym razem dowiemy się w sobotę (także 4 maja). Spotkanie Zamek Kurzętnik – MKS II Działdowo rozpocznie się na stadionie sportowym w Kurzętniku o godzinie 16.00.