MKS Działdowo - GKS Colet Kozłowo (6.05.2023)

Zapraszamy na mecz z Kozłowem

W najbliższą sobotę, 6 maja 2023 r., nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz na działdowskim stadionie. Tym razem przeciwnikiem MKS-u będzie drużyna GKS Colet Kozłowo.

GKS Colet Kozłowo (do niedawna KS Gmina Kozłowo) zajmuje aktualnie 5. miejsce w naszej grupie. Wiosną jednak zdobyło zaledwie 3 punkty w 6 meczach (1 wygrana, 5 porażek). W ostatniej kolejce minimalnie uległo na własnym boisku Orłowi Janowiec Kościelny 1-2.

MKS Działdowo niezmiennie pozostaje na czele ligowej tabeli. W rundzie wiosennej zdobył 16 punktów (5 wygranych, 1 remis). Za nami udany wyjazd do Iławy, gdzie pokonaliśmy Mały Jeziorak 2-0.

Dotychczas, z zespołem z Kozłowa, rozegraliśmy 8 meczów. Dwa w Wojewódzkim Pucharze Polski (porażka i zwycięstwo) oraz 6 w A klasie (5 zwycięstw, 1 porażka). Jak dotąd, w meczach obydwu drużyn padło 29 bramek, 20 dla MKS-u i 9 dla Kozłowa.

Warto wspomnieć, że zespół Colet-u jako jedyny w lidze, nie zremisował dotąd żadnego z 19 rozegranych spotkań. Zapowiada się zatem bezkompromisowa walka o 3 punkty. Początek spotkania – godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!